logo
Cet Sohbet Chat Muhabbet

Cet Sohbet Chat Muhabbet

Cet Sohbet Chat Muhabbet

Türkiye sohbet, Avrupa sohbet Cet Sohbet Chat Muhabbet hizmetleri sunan sitelerimiz kaliteli chat odaların da aslında bizlerin hedefi seviyeli insanları aynı çatı altında toplayıp bir birleri ile kaliteli chat yapmalarını sağlamaktır hedefimiz ve inanıyoruz ki siz kaliteli sohbet kullanıcılarını kaliteli chat kanalında seviyeli sohbet yapmanın keyfini çıkaracaksınız.

kaliteli sohbet,chat odalarında mobil uygulaması indirmeden Yada android uygulaması ile mobil chat girişi ile sohbet odalarına bağlana bilir ve yeni arkadaşlar edine bilirsiniz..Günümüz insanı artık iletişim süreçleri içinde net ortamında bu süreçler son derece gelişmiş ve büyük bir önem önem taşıyan durum içinde yer de alır. Pek çok insan için bu ilgili sohbet chat  ortamında iletişim ortamında daha rahat kendini hisseden ve bu iletişim araçları içinde de bu ilgili ortamlarda pek çok insan için verim daha yüksektir.

Nazlimcafe.com Cet Sohbet Chat Muhabbet adı altında yazdığımız makalemizde biraz sanal ortamlarındaki sohbet chat odalarında şahit olduğumuz ve genel olarak sadece sohbet siteleri sahiplerini değil ziyaretçilerini,de rahatsız eden bir konuya değinmek istiyorum.

Öncelikle sanal diye ahkam kesen klavye başına geçince kendilerinin egolarını tatmin eden beylere sözlerimiz genel olarak bunu yapan kişiler gözlemlerime dayanarak konuşmam gerekir ise bu gereksiz işleri yapanlar site sahipleri ve seyrekte olsa site ziyaretçileri yok bazen hem suçlu hemde güçlü olmaları insanı delirtiyor rekabet ve rekabetin getirdiği ziyaretçi çalma amaçlı yapılan reklamlar bunu çoğu site sahibi veya yanında yönetimde bulunan insanlar.

Başka sohbet chat sitelerine giderek kendi mekanlarının reklamını vererek insanların emeklerine saygısızlık edenler karşılık verildiği takdirde ise gereksiz bir şekilde küfürlü veya küfürsüz bot saldırıları ne işe yarıyorsa artık ve birde ziyaretçiler arasından bu eylemleri yapan kişiler site içerisinde olumsuz davranışlar sonucunda bulundukları ortamdan uzaklaştırıldıkları için asabileşerek ahlaki davranışlar dışına çıkarak egolarını tatmin etmekteler.

Yapılan bu kötü eylemler yapan kişilerin sadece karakter yoksunu olduklarını ortaya koymaktadır bence karakterleri oturmamış cahil kişiler normal hayatlarında toplumdan dışlanmış kişilerdir zira normal bir insan bu derece insanlıktan çıkamaz bende sanal veya reel insanlar önce saygıyı sevgiyi edebi bilmesi gerek.

 

 

Bir önceki yazımda « makalem var.


Bir Yorum Yazmak İstermisiniz ?