09 Ara

Ramiz Kara eski ve ezel dizisi

Ezel dizisinin 10. bölümü gerçekten de harika idi ve dizinin bu haftaki bölümünde en güzel sahneler manav sahnesi, birde Ramiz Karaeski’nin (Namı diğer dayının) yakalandıktan sonra Aliye söylediği sözler ve Dayının herkesi şaşırtan hareketleri.

Ezel dizisi bu adamla çok güzel bir hal aldı ve izleyicinin en fazla dikkati bu Dayı sahneye çıkınca televizyona kesiliyor. Herkes Dayının ne söyleyeceğini ne yapacağını merak ediyor çünkü her hareketi bir bilinmeyen sunuyor izleyiciye.

Kimdir peki bu Ramiz Karaeski? Asıl adı Tuncel Kurtiz olan ve dizideki rolü icabı Dayı denilen bu kişiyi tanıyalım..

Ezel’in hapishanede tanıştığı akıl hocasıdır. 1980’lerde kumarhane patronluğu yapmış,hapse düştükten sonra sakinleşmiştir. Zenginliği, fakirliği, aşkı, ihaneti görmüştür.

Ezel’e unutmayı, dünyaya akıllı, kuşkucu ve hiç kapanmaz gözlerle bakmayı öğretmiştir.
İşte diziden en beğendiğim o bölümler;

Bir düşüncede “Ramiz Kara eski ve ezel dizisi

  1. Tuncay KURTİZ süper bir karakter ve muhteşem bir oyuncu her ne kadar film olduğunu bilse bile insan inanıyor bazı şeylere :))

  2. dayı sen necisin böle yaav vallaha bende seni örnek alıcam süpersin bu bölüm manyaktı ama nsl dior HADİ KALIN SAĞLICAKLA :D:D:D

  3. Dizi süper.Dayı harika bir karakter insanı dünya dertlerinden çok uzağa götürüyor .Unuttuğumuz bir çok şeyi hatırlatıyor bize .Güçlü bir karakter ben onun gücüne sahip olmayı çok isterdim açıkçası.bize güzel şeylerde öğretiyor aslında Hasan Sabbahın doğrultusunda.Yapımcıları ve oyuncuları kutluyorum EZEL harika.

  4. DAYI ÇOK FARKLI BİRİ NEREDE ESKİ DAYILAR NADİRDİR BUKARAKTERDEKİ DAYILAR BÖYLE BİR BABACAN DAYIM OLMASINI İSTERDİM ŞAHSEN

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir