logo

Arabesk Sözler

Arabesk sözler damardan arabesk sözleri ve müslüm gürses ferdi tayfur gibi ünlülerden kısa arabesk sözleri bu sayfamızda bulabilirsiniz.

Dinliyorum Müslüm Baba geçmiyor Sensiz Zaman Sende beni Anla Güzelim , Sensiz Yaşamak tek hatam…

Bu şarkılar Seni Anlatsa da Bana Olmaz Artık Senden Bana Fayda, Al Kalbimi Ez Ellerinde Sana da Bu Yakışırdı Sosyetik Güzeli.

Seven Hep Acımı çeker Dostum Vur Kadehe belki Unutursun…

Seni Düşünürken Arabesk Şarkılar Dinlemek Hobim Oldu Sensiz yaşamak ise Artık Fobim Oldu…

ya Ellerimi Bırak Düşeyim ya Çek beni kendine Kalbimi vereyim Güzelim..

Yolların Sonu Yoktur Güzelim Sonumuzu birlikte çizelim gel benimle Çık yola Kalmazsın benimle Yaya…

haberin var mı, seni çok sevdiğimden, haberin var mı, yüreğimin sesinden

bir gün unutursa esmeyi rüzgar unutursa zamanında dinmeyi

sen her zaman kalbimin olduğu yerde ol bana yeter

beni sevebilme ihtimalini sevdim

prangalar vurun ayaklarıma, kelepçeler takın kollarıma, uçurumlar kazın yollarıma, bırakmayın beni bırakmayın beni duymak istemem sesini tutmak istemem ellerini yeniden başlamaktansa öldürürüm kendimi

Bu şehir girdap gülüm girdapta mehtap gülüm feleğin bir suyu var su değil kezzap gülüm su değil kezzap

gönlümü gün edeni sever sevdam, istemez artık onu üzeni

uçurumun kenarına getirdin ömrümü

sanma ki hayalin düşmez gözümden, sanma ki ölürüm bu aşk yüzünden

Bu şehir girdap gülüm girdapta mehtap gülüm feleğin bir suyu var su değil kezzap gülüm su değil kezzap.. Yezidin harcı zulümmm yiğidin borcu ölümm

Geceleri Parklarda Yatan Ac Karnini Sigarayla Doyuran Yakasiz Gömlege Kravat Takan Nerede Bir Müslümcü Görürsen Beni Hatirla!

Kim Demiski Sarhosluk Kötü Seydir Oysa Ben Herseyimi Ayikken Yitirdim!

Yalnizdim Birtanem Yine Dun Aksam Hep Seni Dusundum Hep Seni Andim Dayanilmaz Birsey Oldu Hasretin Dun Gece Resmini Optumde Yattim!

Gozleri Kanli, Cekmis Rakiyi, Yuruyor Sokakta Bir Delikanli, Hayata Kusmus, Dostlarina Sevdali Sorarsan Guzelim Kim Bu Diye? O Gordugun Asi Bir Malatyali…!

Beni Yureklendirecek Bir Soz Soyle, şehrin Tutsaklarini Salayim Kalbimden, Beni Yureklendirecek Bir Soz Soyle, Kursunu Beynime Sikayim Oylesine

Serseriler Ne Aglamayi Nede Sevmeyi Bilirmis, Olaki Sevdi Bir Kez Severlermis Ve Olaki Agladi Gozyasinin Dustugu Yerde Olurlermis

Cesedi Meyhanede Bulunmus Icki Dolu Masaya Konulmus Dua Yerine Muslum Okunmus Nerede Bir Müslümcü Görürsen Beni Hatirla!

Ne Orhan Ne Ferdi Kimse Bilmez Bendeki Derdi Sen Söyle Müslüm Baba “”nereden Sevdim O Zalimi!””

Guller Arasinda Bir Diken Kirik Masada Icki Icen Azab Olmus Gönlü Esrar Ceken Nerede Bir Muslumcu Görürsen Beni Hatirla!

Ictigim Sarab Olsun Cektigim Esrar Olsun Sevdigim Kiz Muslumcuyse Bu Can Ona Feda Olsun Nerede Bir Muslumcu Gorursen Beni Hatirla

ßîzdé SâßâH oLmâz, ßîzdé GünéŞ Doğmâz, ßîz ¡§¥ãNKãR’ıZ Kızım ßîzLé DoSt oLmâk Sîze YaKıŞmaz… TopLumdâ Hép îtîLîrîz SanmaKî ßunâ îSteKLiyiz, ßîz SadeCe SêvdiKLêrimizin éSériyiz!!

Buradaki sözleri beğenmediniz mi hadi o zaman
Evet sıra sizde: Sizde buradakilerden farklı ve yeni arabesk sözünüzü yazmak için aşağıdaki yorum bölümünü kullanabilirsiniz. NazlimCafe.Com Keyifli Sohbetler Diler..

Bir önceki yazımda makalem var.


Yorumlar (3 Yorum)

Bir Yorum Yazmak İstermisiniz ?