10 Oca

Kısa Ayrılık Sözleri

Hazır kısa ayrılık sözleri sayfamızda anlamlı ve damar ayrılık sözlerini bulabilirsiniz. Ayrıca ayrılık ile ilgili cep telefonu sms mesajlarıda bu sayfamızda olacaktır.

kısa ayrılık sözleri
Ben Sensizdim..! akşamın yaklaştığı saatlerde. kahrolursun görme ağladığımı. Başlayan düşü şafakla birlikte dağıtır ansızın her gün batımı..

Beni sensiz bıraktığın gün geliyor aklıma , düşünüyorum da çok acı çekmiştim, ama şu anda daha da çok çekiyorum ama biliyorum ki sen bu acıya hiçbir zaman değmedin beni hiç bir zaman sevmedin sen sevsen de sevmesen de ben seni sevdim hep de öyle kalacak..

Beni terk ettiğin gün, saçlarından bir tel koparıp asacağım kendimi. Beni terk ettiğin gün, kirpiklerinden birini koparıp saplayacağım kalbime.

Bir akşam yanımızda kimse olmaz ya da olanlar olması gerekenler değildir. Yıldızların bizim için parladığını göremeyen gözlerimiz, gün gelir hayatımızdan kayan yıldızların gömüldüğü maziye kilitlenir…

Bir birimize söz vermiştik, Bütün ömür boyu ayrılmayacaktık, Yeminler etmiştik, Asla ayrılmayacaktık, Ama ne oldu Bir kış günü, yıldızların bakışlarında, Ayrılığımızı söyledik..

Bir çiçeğim vardı, adını aşk koydum; KOPARDILAR, Bir çiçeğim vardı, adını sevgi koydum; SOLDURDULAR, şimdi yine bir çiçeğim var, adını izdi rap koydum; NE KOPARAN VAR, NE SOLDURAN…

Bir daha görüşmemekti senin seçimin Seni severken kaybetmek niçin Anlamsız bir öfkeyle doldu için seni kırdım biliyorum bir hiç için Ayrılık nedenini hissediyorum Artık dönüşü yok biliyorum Her gün seni düşünüyorum Ama artık sensiz yaşıyorum Neyse canım sen son değildin Ama bil ki son olabilirdin Böyle olmasını da sen istedin Beni zaten hiç sevmedin.

Bir eski dost gibi hatırla beni.Bir selam ver yeter.Unutmuş olsan da eski günleri.Adımı ara sıra an yeter.

Bir Gece Ay Bana Sordu neden Seni Ağlatan Bir Kızla Berabersin? Aya Baktım Ve Dedim ki Sen Hiç Gökyüzünden Vazgeçebilircisin…

Bir gece yarısı titreyerek uyanırsan bil ki resmini öptüğüm gündür, bir gün sebepsiz yaşlar süzülürse o güzel gözlerinden bil ki yokluğundan öldüğüm gündür…

Bir gün bir köşede sızıp kalırsam, El tanımasa da sen tanır mısın? Sorsalar sana kim bu diye, Bakıp yaptığından utanır mısın?

Bir Gün Bu Köşede Sessiz Sedasız Hıçkıra Hıçkıra Ağlayacağım , şu Lanet kaderime Sitemler Edip , Tanrıya Son Kez Yalvaracağım , Güzel Gözlerin Gelecek Aklıma , Solup Gideceğim En Güzel çağımda , Sensizlik Beni çağırdığında , Boş Sokaklara Haykırdığında , Artık Burada Olmayacağım.

Bir gün hayatın tüm güzelliklerinden vazgeçip sessiz sedasız ölüme gitmek istersen yanıma gel de sana sensiz olmanın ölüm olduğunu göstereyim.

Bir gün seni unutmak zorunda kalırsam aşkımın küçüklüğüne değil, çaresizliğimin büyüklüğüne inan.

Bir gün yağmura yakalanırsan benden kaçtığın gibi yağmurdan da kaç.çünkü bulutların arkasında kaybolan aşkı için ağlayan benim.

Bir mültecinin vatanı yada bir kölenin hürriyeti kadar uzak olsan da; sende hep gurbeti yaşasam da olsun: yeter ki beni yüreğinden sürgün etme…

Bir ömür boyu seninleyim desende istemem artık.çünkü sen rüzgarın coşturduğu bir toz bulutusun.Bugün bana esersin yarın ellere…

Bir ses beklemek senden. Soluk beklemek. Suskunluğun en acımasız olduğu zamanlardayım. Hiç bu kadar uzun susmadın sevdiğim. Hiç bu kadar uzun gitmedin bilmediğim yerlere, gözlerimi götürmeden yanında!

Bir sevgilim var uzakta Yüzünü göremediğim, sesini duyamadığım Bir sevgilim var uzakta Elini tutamadığım, saçına dokunamadığım Ama gün gelir sevgilim bana dünden yakın olur.

Bir soluk kadar yakın yıldızlar kadar uzak derler sevgi için.uzanır yetişemezsin,yetişir dokunamazsın,dokunur vazgeçemezsin vazgeçer ama asla unutmazsın.

Bir umuttu yalnızlık bir şeyleri paylaşamamaktı belki,gözler dalıp giderken, yaralı bir serçeye ağlayan bir buluttu belki de,belki bel kilerle dolu bir hayattı bu..

Bırak bu sevgimiz tertemiz kalsın sen benim içimde kanayan yarasın.bir gün gelir belki beni anlarsın dönüp te yüzüme nasıl bakarsın.

Bırak yanın da olayım, sana sevgimi anlatayım. baktın olmadı,ölümüm kanıtlayacaksa sana olan sevgimi,senin için ölmeye ben çoktan razıyım.

Biraz buruk bir duygu yüklenirse yüreğine gözlerin takılır kalırsa uzaklara hele kulakların deli gibi çınlarsa zamansız,bil ki bir yerlerde özleniyorsun.

Bir gün bensiz bir yerde ağlarsan her düşen göz yaşında beni hatırla hafifçe yağan bir yağmurda saçlarını okşayan her damlada beni hatırla hiç aşık oldun mu diye soran olursa olmadım derken beni hatırla seni sevdiğimi daima hatırla..

Bir gün sende seversin Bir gün sende ağlarsın O zaman ben gelirim aklına Belki geri dönmek bile istersin Ama vakit çok geç olacak Elimde değil seviyorum, özlüyorum Hep de öyle olacak.

Bir gün sevgilim sordu Aşk nedir diye biraz zaman istedim düşüneyim diye. Ertesi gün gördüm onu bir başkası ile.Kulağına fısıldadım AŞK izdi raptır diye.

Birlikte yaşayabileceğin biriyle değil, onsuz yaşayamayacağın biriyle ol. Geldiği zaman boşluk dolduran değil gittiğinde yeri doldurulmayan biriyle ol.

Bitmesin isterdim umutlarımız.Bitmesin isterdim duygularımız.Ne çıkar sel olsa göz yaşlarımız.Her şey bitti artık bil bundan sonra..

Biz ayrıldık ama şunu unutma yaşadığın şehirde beni sana hatırlatacak çok şey var.Baktığın her yer,gördüğün her nokta ve ayak bastığın her toprakta benden bir şeyler var.İşte unutamamamın sebebi de bu.çünkü bu şehrin her noktasında bizim anılarımız yaşıyor.

Bu duvarlar duysa hıçkırığımı belki beni anlardı kalbimde bir umut gönlümde bir alev beni unutana söyleyin beni unutanı ben unutmadım elbet dönecek ya dönecek yada bu kalp onsuz ölüp gidecek.

Bu gece rüyama gir gizlice sımsıkı sar öp kokla iyice sonra isyanlar savur küfret güzelce ve sonra çek git gitmen gereken yere yolun açık olsun.

Bu gül sana vereceğim son hediyem maalesef ben sana bu gülü verecek kadar alçağım; ama yine biliyorum ki sen bu gülü alacak kadar alçak gönüllüsün

Ağlayışım terk edip gidisine değil.Ben; sensizken senden diye sensizi ligi de sevmiştim.Sen; seninle birlikte sensizliği de alıp gittin.

Ağzımın Tadı Yoksa, Hasta Gibiysem, Boğazımda Düğümleniyorsa Lokmalar, Buluttan Nem Kapıyorsam İnan Hep Güzel Gözlerinin Hasretindendir.

Akılsız adam mutluluğu uzaklarda, Akıllı ise O’nu ayaklarını altında arar… Seninle olmak varken;Sensiz kalmak, Yaşamak dururken ölmek demektir…

Allahım beni öyle bir son bahar ayazında canımı al ki, sevdiğim mezarıma koyacak tek bir gül bile bulamasın…

Almak istedim , ellerini alamadım Bakmak istedim, gözlerine bakamadım Sarmak istedim, kollarıma saramadım Görmek istedim, son defa göremedim çünkü aramıza ölüm girdi…

An gelir insan gülerken ağlarmış. Gözyaşları sel olup kalbine akarmış. Kahkaha bir maske derler birimisin?İnsan sevdiğinden ayrılınca bu maskeyi takarmış.

Aramıza yollar, yabancı kollar,zor yıllar girdi,ümitlerimi,saf sevinçlerimi derken seni kaybettim Bir iki sözle bir kaç şarkıyı, adaletsiz yargıyı Birde bu talihsiz yazgıyı kalbime kaydettim.

Araya koskoca yıllar girse de kalbim seninle bu can seninle koskoca dağlar girse de araya ben seni unutmam unutamam ki ben sana kocaman bir can verdim sen bana sevgi dürüstlük verdin ben seni nasıl unuturum ki sen bana bir can bir sevgi verdin..

Geçenlerde bir meyhane keşfettim mezarlığın karşısında.Bir gün beni ararsan ya meyhanedeyim yada tam karşısında.

Geceyi deniz tutmuş, kalbimi hasret, hangi sularda ayak izlerin, hangi kaptanın seyir defterinde kalmış gözlerin.

Geleceği benimle karanlık görüyorsan,umutların solmuş yüreğinde. Hadi git beni hiç düşünme eğer mutlu olacaksan çeker giderim,sen mutlu olacaksan ben çekerim.

Gidersen kim sular fesleğenleri,kuşlar nereye sığınır akşam olunca.Gidersen kar yağar avuçlarıma,gidersen kuşlarda ölür bende.

Gidişinle beni boş bir sedaya bıraktın, şimdiden sayıyorum sensizlik günlerini ve geleceğin günü bekliyorum sabırsızlıkla, o günün sevgisiyle avutuyorum bir parçacık kalbimi.

Gitmek mümkün olsa gitsem uzaklara, sevmesem seni yaksam yüreğimi, savursam küllerimi dağlara denizlere ,yeşerirdi küllerim sana olan sevgimle..

Gittin… Şimdi bir mevsim değil, bir hayat girdi aramıza. Ne sen dönebilirsin artık geriye, ne de ben kapıyı açabilirim sana.

Gökte rahmet olsan umudum değilsin seninde yağmurunda ıslanmıyor bedenim kızgınlığım sana değil kendime senin mevsiminde açmıyor açamıyor çiçeklerim

Evet sıra sizde: Sizde buradakilerden farklı kendi ayrılık ile ilgili sözlerinizi yazmak için aşağıdaki yorum bölümünü kullanabilirsiniz. NazlimCafe.com

Bir düşüncede “Kısa Ayrılık Sözleri

 1. unutmak 7 harfi yan yana getirmek kadar kolaysa biz de 5 harfi yan yana getirir mutlu oluruz

 2. 3 kuruşluk insana 5 kuruşluk deger verirsen 2 kuruşa seni satar arkadaş bunu unutma …..

 3. KiMiLeRi vArDıR aŞkIN eN yÜcEsİnE lAYıKtIr KiMiLeRiSiDe SeVgİyE mUhTaŞtIr İşTe SeN oNlArDaNsIN eY zAlİm!!!

 4. rasti cektim kadere belki isyan oldu taştı tek bir başıma kaldım kahpenin acısı bende saklı ama bundan sonra s…ir ettim aşkı …

 5. Hani unutuRSun ya! aRadan cokca zaman qeçeR.!
  akLına dahi qeLmez.! SonRa biR Sabah…
  UaynıRsın ve eLini teLefona attıqında ” nasıLsın ? ” diye biR mesaj qöRüRSün.
  O’ndan qeLmiSTiR.
  İşte ne kadaR iyi oLuRSan qeLecek tek biR SözLe ; qecen ‘onca’ zamana raqmen ‘onLu’ zamana qeri döneRSin.
  Ve yine yaLancıyı oynaRSın sen.
  ‘İyiyim’ deR qeçeRSin.
  SöyLeyemezSin ki ona ‘Sen qeLene kadaR iyiydim’ diye

 6. Hayat dedikLeRi şeyin ‘keSkeLeRden’ ibaRet oLduqunu biLSeydim… Büyüyünce ne oLacakSın SoRuSuna [mutLu] deRdim…

 7. SoRaRLaRSa Beni Sana.
  SewiLmeden Sewiyodu de..!
  Ne kadR saftı Ki de..!
  O kadR sewiyodu ki kaLdıRamadım de..!
  İçin de biR ateŞ yaktım haLa yanıyoR de..!
  Gitmeyince aRamayınca eRidi bitti de..!
  Bide dünyaSı vaRdı, Onuda kaRaRTım de..!
  Kendi eLiyLe biR mezaR kazDı ben de gömdüm de..!

 8. ╠╣αγαтα SöγLєγiη ; ßuqüη ßєηi Чσк ЧαzSıη βöyLε ЧaşaмaκτaηSa βıяaκ Dεωaм \’SızLıqıм ΆяτЅιη♥

 9. ♥’Duygularımla Baş Başa Dert Çile♥’
  ♥’GöNlüm Mahkum Senin Bu Kalbine♥’
  ♥’Esir Etmişsin Beni O Yüregine♥’
  ♥’Mutlumu Olacan Gittigin Yerde♥’

  ╠╣αγαтα SöγLєγiη ; ßuqüη ßєηi Чσк ЧαzSıη βöyLε ЧaşaмaκτaηSa βıяaκ Dεωaм \’SızLıqıм ΆяτЅιη♥

 10. séNi Séviyorummm Lan séViyorummmmm ENGİNNN AŞIqım
  SaNa Sn gTTin éLLéRé miSs aLéYna aşknıLa bTtiiii
  :’( ….

 11. séNi Séviyorummm Lan séViyorummmmm ENGİNNN AŞIqım
  SaNa Sn gTTin éLLéRé miSs aLéYna aşknıLa bTtiiii
  🙁 :'( ….

 12. ewd insan ayrımı yapıom mesela;
  herkez bi yana sn SOL yanıma bitnm benim .) <3

 13. seni çok sevmiştim sana degerinden çok fazla deger vermiştim ama sen hiçbişeye degmiyomusun be NanKÖr SevGİli >3

 14. sen yoksun…
  boşuna yagıyor yagmur…
  birlikte ıslanmayacacıgki
  özlemlerde ayrılıklarda boşuna..öyle uzaklardayız…
  birlikte aglayamayacagzki…

 15. tüm dünya düysun seni cooooook seviyorum hemde cok bayır gülü senin çirkinin belki bu yazıma okursun 🙁 ayrıca seven her zaman kayıp eder 🙁

 16. kimse ben kadar sevemez acı çekip kahrolamaz ama elindende birşey gelemez umutsuzca bir bakışa sever

 17. ben artık hiç korkmuyorum ben selini çok seviyorum
  bütün dünya duysun ben selini çok seviyorum

 18. seni asil insanların basit sevgileri ile değil,basit insanların asil sevgileri ile sevdim,bu güzel aşkımıza nokta koyma sana kucak dolusu virgül getirdim,,,,,,AŞK acıdırrr…

 19. BaZıqEcElER qÖkYüNe BaKaRsIn AmA aYı qÖrEmEzSiN bİlİrSiNkİ aY qEcEnİn iÇiNdE SaKlıDıR tIpKı YaNıMdA oLmAsAnDa KaLbİmDe OLdUgUn qİbİ….?

 20. ßen Sensiz qeÇen qünLeRe YanaRken ßeLqi sen ßen SizLiqe seVineceqSin aMa Şunu unuTma ßiRTanem ßiRqün Sende SeveceqSin…!!!

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir