23 Oca

Kısa Güzel Sözler

Bazen hepimiz bir güzel söz ve yazı yazma gereği duyarız. Bizde NazlimCafe.com sitesi olarak kullanıcılarımıza Güzel sözler yazalım istedik. Kısa güzel sözlerden sonra güzel sözler ile ilgili sözlerimizi aşağıda kategorili şekilde sizlere sunuyoruz. Umarım beğenirsiniz.

Bırak da aksın zaman bırak coşsun saatler bırak kaçsın yelkovan kovalasın akrepler bırak haykırsın hayat inlesin yerle gökler nasılsa biryerlerde seven kalp seni bekler..

Kimseden korkmayan kişi, herkesi korkutan kişi kadar kuvvetlidir.

Eğer sevdiğin seni terk etmişse onu kendi haline bırak eğer sana dönerse zaten senindir, sana dönmezse zaten hiçbir zaman senin olmamıştır.

Sadece fazla ileri gitme riskini göze alanlar ne kadar ileri gidebileceğini öğrenir.

size kafanız hükmediyorsa kralsınız,vücudunuz hükmediyorsa köle.

Gölgeler düşsede yüreğinin üstüne güneşini sakın söndürme, umut yoksa yarınlar uzak kalır insana, unutma Bir Sen Daha Yok Bu Dünyada…

Dostluk deniz kenarında taş toplamaya benzer. Önce toplarsın sonra teker teker atarsın. Ama bazılarını atmaya kıyamazsın. İşte sen atmaya kıyamadığımsın.

Yeterince cesur olamazsanız hayatı sadece seyredersiniz, anlamlı sözler..

Sen var ya sen ayni sigaram gibisin. Dumani gözlerin? Külü dudaklarin…
Yalniz aranizda bir fark var sigarami ben, beni ise sen yakiyorsun…

Aşk kaçmaktan çok kovalamak, görmekten çok özlemek, gitmekten çok beklemek, dokunmaktan çok düşünmektir.Ve aşk öyledirki nerde imkansız varsa onu seçer.

Yanlızlıksa eğer seni korkutan korkma! ben yanındayım,
Yok eğer yanlız kalmaksa istediğin kork!
Çünkü seni bensiz bırakmıyacağım.

Neden zor bu kadar seni sevmek ve bulamamak,
Dokunmak istedikçe uzaklaşmak,düşündükçe unutmak,
Neden bu kadar zor seni sevdiği halde söyleyememek,
Hep bir şeyler gizlemek,sana sahip olacağım yerde seni KAYBETMEK.

Bulutlara yükledim özlemimi; şimşeklerle çaktırdım sevgimi; Yağmurlar yağdırdım gözyaşlarımla; küçük melekler gönderdim seni öpmeye geldilermi?

Başarı, tek bir kişinin gayreti ile değil, tüm çalışanların ortak gayretlerinin bir sistem içinde ortak bir hedefe yöneltilmesi ve takım çalışması ile mümkün olur.

Yagmuru sevdigini soyluyorsun yagmur yaginca kaciyorsun gunesi sevdigini soyluyorsun gunes cikinca kaciyorsun korkarim benide sevdigini soyluyorsun

Bu GünLer Kötü oLsa biLe..YaRınLar Hep GüzeL oLur DerLer..Peki Bu GünLer DünLerin YarınLarı DeĞiLmiYDi

Tanrım tümçiçeklerin solduğu öyle bir sonbahar gecesi al ki canımı vefasız yar koyacak tek bir gül bile bulamasın mezartaşıma…

Doğarken niçin ağladığımı yaşadıkça anlıyorum

Asla haraketsiz bir şeyi boşuna haraket ettirme

Gökyüzü güneş olsa da sensiz karanlıktayım.

Yaşamak sadece nefes almaksa şu aziz bedende can taşımaksa eninde sonunda toprak olmaksa ben böyle yaşamak istemiyorum

AŞK İYİ BİRŞEY OLSAYDI DÜNYADAKİ İLK CİNAYET ONUN YÜZÜNDEN İŞLENMEZDİ.

”İnşallah ol sen de böyle aşıl ol da bak birisine ben oldum da ne oldu sanki senin gibi birisine…!”

seni yıldızlara benzetiyorum birtanem;onlar kadar uzak,onlar kadar erişilmezsin… Aranızdaki tek fark;onlar milyonlarca sen birtanesin…

Ne zaman ”sağır” bir ressam bir gülün kristal bir zemin üstüne düştüğünde çıkardığı sesi resmederse o zaman benim için değersiz olursun

Gravitation can not be held responsible for people falling in love

BİLİRİM SEN GÜNEŞSİN VE ETRAFINDA GEZEGENLER VAR AMA UNUTMA BENDE DÜNYAYIM SADECE BENDE HAYAT VAR SENİ
SEVİYORUM

Aşk bir elma şekerine benzer.Yersin yersin sonunda sana KAZIĞI kalır…

Ne zaman sağır bir ressam bir gülün kristal bir zemin üzerine düştüğünde çıkardığı sesi resmederse o zaman benim için değersiz olursun

Eğer bir ressam;Gülün yere düştüğü anki sesi tabloya dökebilirse işte o zaman seni unuturum….

Aşk :-):-):-):-) gibidir, zevkte verir acıda.

DENİZLERDEN KAĞIT DALGALARDAN KALEM YAPTIM VE SENİ SEVDİĞİMİ YAZDIM BANA İNANDIN ÇÜNKÜ BEN SENİ SEVMEDİM
SANA TAPTIM..

Yaşamın kaynağı sevgi ise,eğer sevgi bir tutku,tutku bir amaç,amaç birşeyleri biri ile paylaşmaksa,paylaşmak aşk,aşk hatırlamaksa HEP AKLIMDASIN

Eğer beni bu sokakta, Bu şehirde ve bu dünyada bulamazsan bilki Gözlerinin daldığı yerdeyim

Seni seviyorum deniz gözlüm ama sana söyleyemiyorum sana aşkımı böyle itiraf edebiliyorum seni seviyorum

NE ZAMAN SAĞIR BİR RESSAM KRİSTAL ZEMİN ÜZERİNE DÜŞEN BİR GÜLÜN ÇIKARDIĞI SESİ ÇİZERSE BENİM SANA OLAN AŞKIM O
ZAMAN BİTER

Seni sonsuza dek bekleyebilirim ama sonsuzlugun sonunda sen oldugun sürece…

Kim bir gün güneşin üzerine kar taneleriyle seni seviyorum yazarsa bilki o seni benden daha cok seviyordur…..!

Bilirim sen bir yıldızsın ve etrafında bir çok gezegen var ama unutma ki:ben de dünyayım yalnız BEN de hayat var…

Sevgi; seni seviyorum demek değil, derken titremektir!

Başaramadım Sevgilim Başaramadım Ben Seni Unutmayı Başaramadım

Sana sevgimi anlatmaya yetmedi sözlerim , onun için araya girdi bu gözlerim.

kuş öttüğü kadar kuş bebek ağlamayı bildiği kadar bebektir herşeyi öğrendiğin kadar bilirsin bunuda öğren sevdiğin kadar sevilirsin

sevdigine bir gül ver gülü veremiyorsan bir gülüver

AmA bİ GüN BU AŞkda sON buLURSA LaNET olSUN YAşama

Ne güneşi istiyorum karanlığıma ne de yıldızları istiyorum gece yarılarında. Çok değil birtek seni istiyorum yalnızlığıma…

Seni her düşündüğümde kalbime bir yıldız çiziyorum. Benim şimdi kaç yıldızım var biliyor musun? Benim artık bir gökyüzüm var..

Zirvelerde kartallar da bulunur, yılanlar da. Ancak birisi oraya süzülerek, diğeri ise sürünerek gelmiştir. Önemli olan nereye gelmiş olduğunuzdan çok, nereden ve nasıl geldiğinizdir.

Rüzgarın nasıl estiği fark etmez. Farkı yelkenlerinizi nasıl açtığınızdır.

İsteğinizi elde etmenin tek yolu ne istediğinizi bilmektir.

¦ Seni asil insanların basit sevgileriyle değil, basit insanların asil sevgileriyle sevdim. Bu güzel aşkımıza nokta koyma, sana kucak dolusu virgül getirdim?

¦ Bir yağmur damlası seni seviyorum anlamı taşısaydı ve sen bana seni ne kadar sevdiğimi soracak olsaydın, inan ki birtanem her gün yağmur yağardı.

¦ Yanağına düşen kar tanesi eriyip dudaklarına indiğinde ve o bir damla serinliği biriyle paylaşmak istediğinde yüzünü rüzgara dön, ordayım!

¦ İnsanlar tanıdım yıldızlar gibiydi, hepsi parlıyordu, hepsi gökteydi. Ama ben seni, güneşi seçtim, bir güneş için bin yıldızdan vazgeçtim?

¦ Bütün mevsimleri bir günde, bütün yılları bir mevsimde yaşamaya razıyım seninle… Bir tutam sevinç, bir tutam umut ve bir tutam mutluluk gönderiyorum sana.

¦ Bir gül olmak isterdim! Neden mi? Beni koparıp kokladığında vücudunun derinliklerine girip bir daha oradan çıkmamak için?

¦ Seni bulmaktan çok aramak isterim! Seni sevmeden önce anlamak isterim! Seni bir ömür boyu bitirmek değil de sana hep yeniden başlamak isterim.

¦ Hani gözler vardır sözleri anlatır, hani sözler vardır gözleri anlatır, bir de aşk vardır seni anlatır…

¦ Beyaz bir güvercin yolluyorum sana; kanatlarında mutluluk, yüreğinde sevgi ve sadakat, karbeyaz tüylerinde umut ve gagasında iyi geceler öpücüğü, yanağını uzat.

¦ Dün gece sen uyurken kızıla boyadım denizleri, uçurumdan attım sessizliği, haber saldım rüzgarlara, fısıldasınlar kulağına seni ne kadar çok özlediğimi…

¦ Sana doğru bir kelebek uçurdum, dağları denizleri aştı seni buldu, yanağına ufacık bir öpücük kondurdu. Hissettin mi?

¦ Uykudan uyanınca insanı uyandığına pişman eden, geri dönmek isteyip de dönemeyince çaresizlikten delirten, hayatta bir defa görülebilen harika bir rüyasın!..

¦ Sen benim hayatımda olduğun sürece, ne sen kimseye rakip ne de kimse sana rakiptir? Çünkü sen benim için daima teksin!

¦ Dünde, bugünde, yarında? Yüreğin kadar yanındayım. Kendini yalnız hissettiğinde elini kalbine koy; ben hep ordayım!

¦ Sana yıldızlar kadar yakın olmak isterdim, her baktığında beni görebilmen için, sana bulutlar kadar yakın olmak isterdim, üzüldüğünde gözyaşlarını yağmur olup silebilmek için, sana sen kadar yakın olmak isterdim ki beni, seni sevdiğim kadar sevebilmen için?

¦ Güneşi seviyorum diyorsun güneş açınca gölgeye kaçıyorsun. Yağmuru seviyorum diyorsun yağmur yağınca şemsiyeni açıyorsun. Korkuyorum sevgilim çünkü beni de sevdiğini söylüyorsun!

¦ Bana öyle bir mektup yaz ki sevgilim açar açmaz duyayım kokunu. Sevda essin başak saçlarında, sesin yüzümü rüzgarla bulsun… Bana öyle bir mektup yaz ki sevgilim, gelsin beni en koyu zulamda bulsun ve öyle bir mektup yaz ki sevgilim varsın ölümüm olsun.

¦ Yardım etmek mi istiyorsun? O zaman dinle; yaşama sevinci getir bana çokça olsun çabuk tükenmeyenlerinden. İhtiyacım var bu ara unutmak üzereyim mutluluğu, unuttum sıcak bir çayın tadını, esen rüzgarın serinliğini, hadi durma öyle hatıralarımı canlandır, iyi olanları?

¦ Ağırdır sevmelerim her yürek taşıyamaz, büyüktür umutlarım her omuz kaldıramaz, her şey olur da şu kalbim, bir tek sensiz olamaz. Mürekkepten denizler, kağıttan gemiler yaptım. Sonra ismini her yere yazdım. İsmini yazınca seni sevdiğimi sandın, ben seni sevmedim sana taptım!.. Güneşin buz tuttuğu yerde bir alev görürsen, bil ki o yalnız senin için yanan kalbimdir.

¦ Eğer seni nasıl ve ne kadar sevdiğimi öğrenmek istiyorsan bana yeni bir dil bulmalısın çünkü sana olan sevgimi anlatmak için kelimeler bulamıyorum. Ama bir şeyi bil ki seni çok seviyorum?

¦ Bir insanı sevmek onunla yaşlanmayı kabul etmek demektir benim için. Ben seni seviyorum ve bir ömür boyu seninle olmak istiyorum.

¦ Kuyruklu yıldızlar vardır, dünyaya yetmiş yılda bir gelirler. İnsanlar onu hayatı boyunca belki bir kez görürler. Ben o yıldızı gördüm, o da sensin birtanem?

¦ Sen dünyaya sürgün bir meleksin ve ben seni o kadar çok seveceğim ki bir daha cennetine geri dönmek istemeyeceksin…

¦ Sen bazen zifiri karanlık gecemin güneşi, sen bazen hayatın cesaret veren mutluluk yanı ve sen her zaman sevgimin tek nedenisin

Güzel Sözler

Anlamlı sözler

Aşk sözleri

Sevgi sözleri

Aile için sözler

Aşk espirileri

Ayrılık sözleri

Aldatma sözleri

Ağır sözler Ağır abi sözleri

Duygusal sözler

Etkileyici sözler

Espirili sözler

Komik sözler

Romantik sözler

Sevgi sözcükleri

Sitem sözleri

Nefret sözleri

Kısa ihanet sözleri

ingilizce sözler

ingilizce komik sözler

ingilizce aşk sözleri

ingilizce atasözleri

ingilizce özlü sözler

iyi geceleler sözleri

özlü sözler

özlü aşk sevgi sözleri

özlem sözleri

Hasret sözleri

Yalnızlık sözleri

Damar sözler

Arabesk sözler

Jilet sözler

Delikanlı sözleri

Harbi sözler

Baba sözler

Kral sözler

Serseri sözleri

Racon sözler laflar

Mafya sözleri

Kurtlar vadisi sözleri

Acı acılı sözler

üzüntülü sözler

Kapak sözler

ölüm sözleri

isyan isyankar sözleri

Kısa sözler

Almanca aşk sözleri

Almanca atasözleri

Almanca özlü sözler

Asker sözleri

Bilinmeyen sözler

Sevgiliye güzel sözler

Almanca güzel sözler

Spor sözleri

Beşiktaş sözleri

Fenerbahçe sözleri

Galatasaray sözleri

Ramazan Bayramı sözleri

Elveda sözleri

şirin sözler

Sağlık sözleri

Kötü sözler

öğrenci sözleri

öğrenci sözlüğü

üzücü sözler

Kırıcı sözler

Ramazan Ramazanla ile ilgili sözler

Oruç Oruçla ile ilgili sözler

Mutluluk sözleri

Enteresan sözler

Makara sözler

Yeni sözler

Cep sms sözleri

Geyik sözler

Süslü sözler

Sinir edici sözler

Sempatik sözler

Kaliteli sözler

Kötülükle ile ilgili sözler

Küçük sözler

Kıymetli erdemli sözler

Kibar sözler

Komik özlü sözler

ilahi sözleri

Manyak sözler

Milli sözler

Unutulmaz Aşk sözleri

Platonik aşk sözleri

Rap sözleri

Sevimli sözler

Sert sözler

Sihirli sözler

Sevenler için sözler

Sıradan sözler

Özel sözler

Özgür sözler özgürlük sözleri

Ürpertici sözler

Ülkücü sözleri

Yalanla ilgili sözler

Küçük Emrah sözleri

İyi sözler

Umut sözleri

Ufak sözler

Uğurlu sözler

Janjanlı sözler

Cumhuriyet Bayramı sözleri

Deli dolu sözleri

Dini sözler

Dostluk sözleri

özenli sözler

özür sözleri

Pişmanlık sözleri

özür dileme sözleri

Manalı sözler

Mevlana sözleri

Harika sözler

Süper sözler

Tatlı sözler

Evlilik evlenme teklifi sözleri

çocuklarla ilgili sözler

ilginç sözler

Geçmiş olsun sözleri

Farklı sözler

Değişik sözler

Efsane sözler

Unutulmaz sözler

Orjinal sözler

iltifat sözleri

Değerli sözler

Hoş sözler

Hüzünlü sözler

Kırgınlık sözleri

Bomba sözler

Karizma sözler

Teklif sözleri

Aşkla ile ilgili sözler

Aşık edici sözler

Sevmekle ile ilgili sözler

Ağlatan sözler

Anlamsız sözler

Akıllı sözler

Acımasız sözler

Adam gibi sözler

Af dileme sözleri

Zalim sözler

Barış barışma sözleri

Büyüleyici büyülü sözler

Bilgisayar sözleri

Can alıcı sözler

Can yakan can yakıcı sözler

Candan sözler

Cennetle ile ilgili sözler

Cehennemle ile ilgili sözler

çılgın sözler

Dikkat çekici sözler

çapkınlar için sözler

Düğün Davetiye sözleri

Dertli sözler

Duyulmamış sözler

Dramatik sözler

Dokunaklı sözler

Doğru sözler

Efkarlı sözler

Eski sözler

Eski sevgiliye söylenecek sözler

Eğitimle ile ilgili sözler

Atatürkün eğitimle ile ilgili sözleri

Erkekler için sözler

Kadınlar için sözler

Fedakarlık sözleri

Fransızca güzel sözler

Hollandaca güzel sözler

Hatıra sözleri

Havalı sözler

Uyuz sözler

Kocam için sözler

Karım için sözler

ürkütücü sözler

Korkuyla ilgili sözler

Küsmekle ile ilgili sözler

Hayatla ile ilgili sözler

Muhteşem sözler

Mektup sözleri

Nasihat sözleri

Neşeli sözler

Gıcık sözler

Gülle ile ilgili sözler

Gıybetle ile ilgili sözler

Gurur verici sözler

Kardeşlik sözleri

ibretlik sözler

içten sözler

iftar sözleri iftar duaları

inci sözler

itici sözler laflar

intihar sözleri

intikam sözleri

insanla ilgili sözler

iğneli iğneleyici sözler

Terk edilme sözleri

Tekerlemeler Tekerleme sözleri

Kamyon arkası sözleri

Araba arkası yazıları

Motor sözleri yazıları

Minibüs yazıları sözleri

Kamyon arkası yazıları

Kısa şöför sözleri

Düşündürücü sözler

Zehir gibi sözler

Şekilli renkli sözler

Vefat taziye sözleri

Yararlı faydalı sözler

Yıkıcı sözler

Kıl sözler kıl edici sözler

Hazır mesajlar

Anlamlı mesajlar

Aşk mesajları

Sevgi mesajları

Asker mesajları

Anneler günü mesajları

Ayrılık mesajları

Babalar günü mesajları

Aldatma mesajları

Atatürk mesajları

Ağır mesajlar

Nefret mesajları

ihanet mesajları

ingilizce aşk mesajları

ingilizce komik mesajlar

iyi geceler mesajları

Özlü mesajlar

Özlü aşk mesajları

özlem mesajları

Hasret mesajları

Yalnızlık mesajları

Damar mesajlar

Jilet mesajlar

Delikanlı mesajları

Harbi mesajlar

Baba mesajlar

Kral mesajlar

Serseri mesajları

Ağır abi mesajları

Racon rajon mesajlar

Mafya mesajları

Acı acılı mesajlar

Üzüntülü üzüntü mesajları

Kapak mesajlar

Ölümle ilgili mesajlar

isyan mesajları

Almanca aşk mesajları

Bilinmeyen mesajlar

Sevgiliye mesajlar

Almanca mesajlar

Beşiktaş marşları mesajları

Fenerbahçe marşları mesajları

Galatasaray marşları mesajları

Ramazan Bayramı Mesajları

Elveda mesajları

şirin mesajlar

öğrenci mesajları

Üzücü mesajlar

Kırıcı mesajlar

Ramazanla ilgili mesajlar

Mutluluk mesajları

Komik enteresan mesajlar

Cumhuriyet Bayramı mesajları

Dini mesajlar

En deli mesajlar

Dostluk mesajları

Sporla ilgili mesajlar

En özenli mesajlar

özür mesajları

Manalı mesajlar

Harika mesajlar

En süper mesajlar

Çok tatlı mesajlar

Evlilik mesajları

Evlilik evlenme teklifi mesajları

Evlilik tebrik kutlama mesajları

Evlilik yıldönümü mesajları

Çok ilginç mesajlar

Spor mesajları

Duygusal mesajlar

Etkileyici mesajlar

Espirili mesajlar

Komik mesajlar

Romantik mesajlar

Zalim mesajlar

Sitem mesajları

Geçmiş olsun mesajları

Farklı mesajlar

Değişik mesajlar

Unutulmaz mesajlar

iltifat mesajları

Hoş mesajlar

Hüzünlü mesajlar

Kırgınlık mesajları

Karizma mesajlar

Teklif mesajları

Aşkla ilgili mesajlar

Kısa öz aşk sözleri mesajları

Ağlatan mesajlar

Akıllı anlamsız mesajlar

Acımasız mesajlar

Adamın biri mesajları

Af dileme mesajları

Ölüm mesajları

Barış barışma mesajları

Bilgisayar mesajları

Can alıcı mesajlar

Can yakan candan mesajlar

Düğün davetiye mesajları

Duyulmamış mesajlar

Fedakarlık mesajları

Yeni yıl mesajları

2010 yeni yıl mesajları sözleri

Yılbaşı mesajları sözleri

İngilizce yeni yıl mesajları

Hatıra mesajları

Havalı mesajlar

En uyuz mesajlar

En ürkütücü mesajlar

Muhteşem mesajlar

Nasihat mesajları

Neşeli mesajlar

En gıcık mesajlar

Geyik mesajlar

Süslü mesajlar

Sinir mesajlar

Sıcak sözler mesajlar

Sempatik mesajlar

Kaliteli mesajlar

Kızgınlık sözleri mesajları

Kardeşlikle ilgili mesajlar

En içten mesajlar

intihar mesajları

intikam mesajları

Manyak mesajlar

Platonik aşk mesajları

Rap rep mesajları

Özel mesajlar

Ülkücü mesajları

En makara mesajlar

En yeni mesajlar

Cep mesajları

Sevgililer günü sözleri

Sevgililer günü mesajları

Mevlid kandili mesajları

Kıl mesajlar

Sizde benim daha güzel sözlerim var farklı sözlerim var diyorsanız beklemeyin hemen yazın bir tane. Bunu yapabilmek için aşağıdan yorum bölümünü kullanın..

Bir düşüncede “Kısa Güzel Sözler

 1. gelmesen önemli değil, gelsen önemli olurdu gelmemen benim büyük yanlızlığımı doldurdu

 2. Keşke bana bunca acıyı yaşatan o şerefsizi unutmak buraya hazır mesaj yazıp göndermek kadar kolay olsaydı:-(

 3. fenerbahçe fenerbahçe şampiyon fenerbahçe
  en büyük fenerbahçe ,yağmur, çamur demez her maçına gelirim yolarına düşerim fenerbahçeeeeeee
  SENNİ SEVVİYORUMM

  FENERBAHÇE

 4. sen tek olsanda olmasanda herkesin fenerbahçem hade seni görelim 10-0 yapta elinizden öpüm

 5. gülü 1 gün seni her gün gülü soluncaya kadar seni ölünceye kadar sevecegim

 6. sana ”gülüm”diyorum
  gülün ömrünü uzatıyorum
  belki gül solar ama
  ben seni gözyaşımla suluyorum…
  ….gülüm…ç

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir