Deniz Baykal’ın Seks Videosu Gerçek Mi?

Bugün bütün haber sitelerinde aynı haber vardı. Vakit gazetesinin internet sitesinde önce yayınlanan daha sonra kaldıran bu seks kasedinde Deniz Baykal olduğu söylenen kişi bir bayanla sevişiyordu ve görüntüleri vardı. İşin enteresan tarafı Deniz Baykal ve Nesrin Boytok’a ait olduğu iddaa edilen skandal görüntülerin gerçek mi yoksa hayal ürünümü olup olmadığı tartışılıyor. Haberler geldikçe tabii bu haberleride sizlerle paylaşacağız.. Üstelik Nesrin Boytok’un Kocası olduğu iddaa edilen şahısta görüntülerde mevcut..

Bu haber ortaya atıldıktan Sonra Türkiye’de nasıl sansür uygulandığı apaçık ortaya çıktı. Görüntüleri Çok uzun süre yayında tutan Metacafe sitesinin Türkiye’den erişimi engellendi. Ayrıca Haberi ortaya çıkaran ve yayınlayan habervakti.com siteside yine aynı şekilde yasaklandı.

Chp ve yılların siyaset adamı Deniz Baykal’ın Bu konuda ne diyeceği ayrı bir merak konusu..

Biz bu görüntüleri yayınlamayacağız ancak Videoyu yayınlayan siteler değil kullanıcılardır. her dakika başka başlıklar altında yayınlamaya devam ediyorlar..

Bence Deniz Baykal Böyle bir görüntünün Komplo olduğundan eminse Endişelenmesine Gerek Yok O zaman Bırakın Halk kararını kendisi versin Bu Sansür İşide Ne demek ? Bu görüntüler Bülent Arınç veya Tayyip Erdoğana Ait Olsa Doğan Grubu Gazeteleri acaba Bu haberi “Gizli Kamera” ifadesiyle yine bu kadar sessizmi yayınlayacaklardı buda ayrı bir merak konusu..

Sansür konusunda Video.yahoo sitesini unuttuklarını belirtmek isteriz. Çünkü Bu sitede Hala bu görüntüler mevcut.. Video.yahoo.com sitesine giripte Deniz Baykal Seks Videosu diye arattığınızda bu gizli görüntüleri izleyebiliyorsunuz. Sanırım o siteyi kapatmayacaklar…