24 Kas

Aşk hikayeleri

Herkesin aşk hikayesi paylaşmak istediği anıları eski ve yeni aşkı ile ilgili anlatacakları vardır. Bu sayfamızda yaşanmış gerçek aşk hikayelerini bulabilir kendinizde aşk hikayelerinizi ekleyebilirsiniz.

Değerini Bilen Bütün Kadınlara

Bir konusma sirasinda adamin biri kadinin birine sormus:
‘Nasil bir erkek ariyorsun?’
Kadin bir süre sessiz kaldiktan sonra adamin gözlerinin içine
bakarak sormus: ‘Gerçekten bilmek istiyor musun?’
Adam biraz isteksiz, ‘Evet’ demis.
Ve kadin baslamis anlatmaga…
‘Bugün ve bu yasta bir kadin olarak, bir erkege onun benim için
benim kendime yapabilecegimden fazla ne yapabilecegini soracak
konumdayim.
Kendi masraflarimi karsilayabiliyorum; bir erkegin yada bir baska
kadinin yardimina gerek duymadan evimi idare ediyorum.
Böyle olunca, ‘Sen masaya ne koyuyorsun?’ sorusunu sorma
konumundayim.
Adam kadina bakmis. Paradan söz ettigini düsünüyormus.
Kadin hemen bu düsünceyi düzeltmis: ‘Sözünü ettigim, para degil.
Ondan öte bir sey istiyorum. Hayatin her alaninda mükemmeliyeti
arayan bir erkege ihtiyacim var.’
Adam arkasina yaslanip kollarini kavusturarak kadindan biraz
daha açiklama istemis. Kadin baslamis anlatmaga:
‘Kendini zihnen mükemmellestirmeye çalisan birini istiyorum,
çünkü sohbet ve zihnen uyarilma ariyorum. Basit bir adama ihtiyacim
yok.
Ruhen mükemmellesmeye çalisan birini ariyorum, çünkü dengesiz
bir birlesmeye ihtiyacim yok.
Inananlarla inanmayanlarin bir araya gelmesi felakete yol açar.
Bir kadin olarak yasadiklarimi anlayacak kadar duyarli,
ayagimi saglam basmami saglayacak kadar güçlü bir erkek ariyorum.
Saygi duyabilecegim birini ariyorum. Ona boyun egmem için
onu saymam gerekir. Ben ona ne kadar durust ve acıksam,
onunda bana durust ve acık olması gerekir.
Kendi isini,hayatını yürütemeyen adama boyun egemem.
Boyun egme konusunda sorunum yok… yeter ki buna deger biri olsun.
Tanri kadini erkege es ve yardimci olarak yaratmis.
Kendine yardim edemeyen adama ben yardim edemem.’
Kadin aklindan geçenleri böyle döküverdikten sonra adama bakmis.
Adam yüzünde saskin bir ifadeyle oturakalmismis:
‘Çok fazla istiyorsun.’ demis.
‘Degerim çok fazla.’ diye yanitlamis kadin.

—–

6 YIL SONRA MSNDE

16 yaş aşkı unutulmaz derler gerçektende öyle…birini 5 yıl sevdim çok fırsatım olmasına rağmen kimseyle birlikte olamadım sevgimden, bir yıl beraberdik ama ben beş yılımı feda ettim ona o bana beraberkende ayrıykende hiç bir zaman sevgi besleyemedi sonralarda biz ayrıldıktan sonra çok ciddi bi ilşkisi oldu olmasa kaç yazarki kızlarla her an görebiliodum onu çünkü çok gözde biriydi ama biri için sevdiğinin evlilik planı yapması sanırım çok daha ağır bişey o kazandı gitti üniversiteyi sonraki yılda ben gittim olanaksızlığı başardım ve unuttum yıllar sonra onun en yakın arkadaşıyla ablam nişanlandı ve biz bir araya geldik nişanda…ve benm bir ilşkim vardı o sırada nişandan sonra kulağıma gelen duyumlardan anlaşılan beşyıl beklenen gecikmiş bir sevgi zamansız gelen bir sevgi vardı ortada…ilşkisi bitmişti ve benim ona olan sevgimi başkasından göremeyeceğini anlamış üstelikte kendisindede duygusallık başlamışş…ama geçti artık çok geçççç işin şu kısmı daha ağır şimdi bir başkası için acı çekiorum beş yıl sonra onunda sevgisine karşılık vermemek için madem bayanı üzen erkek erkeği üzende bayansa biz demekki sadece kısır bi döngüden çıkamıoruz beş yılları aşamıoruz

—–

Ailemiz Yüzünden

slm ben sinem kıbrısdan yazıyorum bu benim hikayem hiç bitmeyen ve hala devam eden
babamın yanında çalısan bir işçiye asık oldum önceleri slmlasıyorduk ama snra iş ciddiye bindi öle güzel bakıyoduki….asık oldum onunda beni sevdigine emindimmm ve hala daha da öle
okullar tatile girmişti ve ben orda calısmaya baslamıstım birbirimize deli gibi asık olmustuk
ama bir gün babam bunu ögrendi ve yapmadıgı kalmamıstı cok üzülmüştüm herkez üstüme gelmeye basladı diyolardıki sinemcigim kendi güzelligne yazık o senin yanına yakısmıyor sen zemginsin o da fakir sana ne verebilirki diyollardı ben se annemle babamam onunla bitirdigimi syledim ama biz gizli gizli görüsüyorduk cünkü biz her ne olursa olsun söz vermiştik ayrılmayacagız ne olursa olsun ölüm bile cıksa hep birbirimizi sevecegiz diye ve öylede bi gün türkiyeye memlekitine gidecegini ama geri dönecegini sylemişdi abisinin dügünü vardı beni annesine anlatmıs herkez beni merak ediyodu her gece telefonda konusrduk hıçkıra hıçkıra oda bende aglardık ve artık yalvarırdık ki allaha bizi rahat bıraksınlar die sarkımızı dinler teselli ederdik birbirimizi o içerdi bende içerdim aglardık hala daha gözlerimizin içine baka baka aglardık 5 dakka birbirimizi görmeyye bile imkan yoktu cok zordu bizim askımız kıbrısa geri geldi sırf benim için beni iki dakka olsun görmek için simdi okullar acıldı ailemden zar zor izin alarrak dısarı cıkıyorum o ise hala daha babamın yanında calısıyo ailesini sildi benim için ve kıbrısa geri döndü öyle kawgalar ediyoruzki küçük konu yüZünden bile ama sizdi çok iyiyiz biz evlenmeye karar verdik her ne olursa olsun biz savasmayı ögreendik birbirimizi deli gibi çok seviyoruz.. herkeze slm

—–

Ah Keşkem Ah Pişmanlığım
Vakit ilerledikçe kent ışıkları da sesleri gibi kaybolmaya başlamıştı.Şehir kaplumbağa gibi korkulardan kaçmak için sığınmıştı kabuğuna..Hava çok soğuktu.Çatı katımdan görünen pencerelerin arkası buğulanmıştı.Camların kenarları buz tutmuştu. Ellerim çok üşüyordu elimde eldivenlerim vardı ve yazmaya çalışıyordum. Ayağımdaki kalın babadan kalma postallar bile ayaklarımın morarmasını engelleyemiyordu. Soğuğu düşünmemeye çalışarak daktiloya vuruyordum parmaklarımı. Daktilom yatağımın üzerindeydi ben yerde oturup yazıyordum.Yazmalıydım.

Zaman zaman tek odası ve bir küçük küvetli banyosu olan çatı katımın bir yerine gözüm takılır ve ne kadar zaman bilmem sanki orayı hiç görmemiş gibi bakar bakardım. Giysi dolabım -gerçi ona dolap bile denmezdi ya-kumaştandı. Çoğu zaman kapamazdım fermuarını da. Dağınıklığını saklayacak kıyafetim olmazdı ki hiç.Varım yoğum bu tek odalı kat, daktilom, yatağım ve biraz ıvır zıvırdı. Yazardım, parmaklarım acırdı daktilonun tuşlarına vururken.Tuşlar sertti ve ben vururken sanki acı çekermiş gibi kesik kesik inlerlerdi. Yanlış vuramazdım onlara. Herşeyimdi yazılarım beni kurtaracaktı onlar. Belki ilerde bir yazar olurum diye gündüz bir bulaşıkçıda çalışır, gece yazardım.

Ve bir kadın severdim üşürken. Her sabah aynı duraktan aynı otobüse binerdik.Hiç yüzüme bakmazdı.Her sabah aynı saatte aynı yerden binerdik otobüse ama hiç bakmazdı. Başı önde belki işi -belki baka birşeyi işte- düşünür gibi gözükürdü. Hiç konuşamazdım. Ellerim ceplerimde bakardım sessizce başını kaldıracak mı diye.. O hiç bakmazdı. Bulaşıkçıya varır varmaz yıkamaya başlardım akşamdan kalmış bulaşıkları. Üşürdü ellerim. Yazdıkça umudum tükenirdi. Yazdıkça düşüncelerim benim içimden çıkmak için savaşır olurdu .Git derdi bir yanım. Gece ışıkları yanmayan şehre git.

Yemek servisine de başlamıştım. Sabah bulaşık yıkardım, öğlenleri genelde yemek ısmarlayan çok olurdu, kıramazdı onları ustam gönderirdi beni servise.

Acaba hiç tanınmazmıydım diye düşünürdüm Ozan Yıldız\’a rastlamasaydım diye düşünüyorum bu sıralar. Keşke diyorum o ölmeden ona duyduğum saygıyı sevgiyi biraz daha anlatabilseydim, Beni bulaşıkçıyken tanıyıp bu yazarlık günlerime getiren o, yıllar öncesine kadar bana babalık eden adama..

Ve bir pişmanlığım, bir keşkem daha var. Duraktaki kızı keşke bir daha görebilseydim. O kendini öldürmeden önce keşke onu sevdiğimi söyleyebilseydim. Belki de aşklar ben üşürken gelirdi..

—–

ÖLÜMSÜZ AŞK
Genç kız yine acılar içinde odasında yatıyordu. Henuz hayatının baharında ölümle yüz yüzeydi. Babası onu kurtarmak için gazetelere ilan vermiş, para teklif etmişti. Ama onun kalbinin teklemesi değil, kalbinin içindeki sızı ilgilendiriyordu. Sevdiği aklına geldi bir damla yaş daha döküldü gözlerinden. Ayrıldıklarından beri tam beş çile dolu yıl geçmişti. Aslında sevgilerinin arasına o kahrolası para girmişti. Hatırlıyorduda sevdiği ona birkeresinde:
– Ben zengin değilim belki ama seni seven bir kalbim var. Sana sadece onu verebilirim, demişti.

Zaten sevgiye muhtaç birisi başka ne isteyebilirdiki. Kendisini sevmesi yeterdi.O en çok Saçlarının dökülmesine üzülüyordu. Çünkü sevdiği öpmüş koklamıştı saçlarını. Her dökülen saç yüreğine bir hançer olup saplanıyordu. Şimdi tek isteği sevdiğinin son anlarında yanında olmasıydı. Ne olurdu onu birkez daha görebilse, onu birkez daha koklayabilse.Bu düşünceler arasında uykuya daldı.

Babası heyecanlı bir şekilde kızının odasına girdi. ” Müjde kızım,kalp bulundu ” dediğinde kızının bir peri güzellliğinde, sevdiğinin özleminden ıslanmış yüzüne baktı ve çıktı odadan…

Genç kız, bir hafta sonra kendine geldiğinde sanki başka bir dünyadaydı. İçinde acaip bir his vardı. Sanki bu dünya ona çok farklı gelmişti. Aklına yine sevdiği geldi. Kalbi eskisinden daha hızlı atmaya başladı. Kalbi değişmişti ama sevdiğini eskisinden daha çok sever olmuştu.

Bir gece ansızın uyandı uykusundan kalbi çok hızlı atıyordu. Bu durum sürekli böyle devam etti.Doktora gitti, durumunu anlattı. doktor:
– Bir aya kalmaz geçer, demişti.
Ama aradan aylar geçmesine rağmen durum aynıydı.

Birgün bahçeye çıktı Çiçekleri seviyordu. Kırmızı güllerin yanına gitti. Kalbi hızlı hızlı atmaya başladı. En çok kırmızı gülleri severdi. Çünkü sevdiği ona benzediğini söylerdi hep. Birden kapı çaldı. Kapıyı açtı kimse yoktu. Yere baktı bir mektup vardı ve onaydı. Mektubu açtı ve kalbi hızlı hızlı atmaya başladı. Bu onun kokusuydu. Koltuğuna zarzor oturabildi. Zarfın içinden mektubu titreyen ellerle çıkardı ve okumaya başladı :
” Sevdiğim, bugün sevdamızın altıncı yılı. Seni hep sevdim. Seninle ayrılmak zorunda kaldığımızdan beri, bir kalbe iki sevginin sığmayacağını bildiğimden ne birini sevdim ne de evlendim. Her günüm çile ve azapla geçti. Hergün sana şiirler yazdım, hergün şiirlerimi okudum ve hergün ağladım. Tam beş yıl boyunca hergün yazdım, okudum, ağladım. Birgün önüme bir fırsat çıktı. Bu fırsatı reddedip kendime daha fazla haksızlık edemezdim. Belki seni unuturum diye senden çok uzaklara gittim. Ama şimdi seni daha çok özlüyorum. Her gece yanına geliyorum o masum yüzünü okşuyor yanaklarına öpücükler konduruyorum, sen uyanıyorsun benim geldiğimi anladığını sanıyorum ama sen o tatlı uykuna geri dönüyorsun. Sevdiğim hep ben geldim senin yanına artık sen gel olurmu. Kırmızı güllerimize iyi bak. Ve artık unutma içinde seni senden daha çok seven bir kalbin var artık. Ona iyi bak olurmu. Kırmızı güllere ve kalbimize iyi bak. Seni yanıma gelene kadar bekleyeceğim sevdiğim Hoşçakal…”

—–

Aşk Oyunu

öncelikle merhabalar !!!!
ben okulumdaki bir erkekle cikiyordum (CANER)
caner cok capkindi her kiza bakiyodu her kizla konusuyodu . Ben ona hep söyledim bo daha kizlarla cok dolasma diye ama beni hic dinlemedi . sonra bir gün ögrendim ki caner bütün kizlara seni seviyorum sen cok güzelsin diyomus . Bu duruma cok üzüldüm cook da agladim.Ertesi gün okulda tenevüsde gitdim yanina tutdum yakasindan söyledim .Ama bana okadar cok dediki onlara inanma beni seni cookkkk seviyorum dedi .Ben ona inanadim !!!affetdim !!!Ertesi gün en iyi arkadasima . asildigni duydum arkadasimi ÖPMEK ISTEMIS SARILMAK ISTEMIS SEN BUNLARI DUYUNCA COK OLDUM . arkadasim ben üzülmeyim diye bana söylememis .caner arkadasindan duymustum. simdi hala bana yalvariyo bana dön diye AMA BEN ONDAN ARTIK SOGMUSUM ISTESEMDE SEVEMEM!!

—–

Aşk Öldürür Sevgi Yaşatırmış
arkadaşımın eski sevgilisi…bir gün bana karşı duygularından bahsetti.karşı çıktım,nasıl olur diye.meğer nekadar çok kaçmak istersen o kadar çabuk yakalanıyormuşsun.
istemiyorumların sonu olmadı ve bir gün ona olur deyiverdim.çook mutlu edecekti beni.her gün bana aşık olarak uyanacağına sözler verdi.bir sevda başladı böylece.
her şey çok iyiyken birden eski heyecanı görememeye başladım.neden dedim cevap yok.ayrılmak istiyorum dedim tepkisini merak ettiğim için.ama o ciddiye aldı.ne yaptıysam bir şans vermedi.böyle mutlu olacağımıza inanıyor.bense kırık dökük…acaba aşkı mı bitti.ilerisini düşündüğünü söylese de bir aylık büyük aşk bitti.aşk yakıcı sevgi ılık derlerdi doğruymuş meğer..nereye baksam ne yapsam herşeyde o varken kolay mı unutmak.faydalar faydasız imkanlar imkansız..

Devamı gelecek…

Evet sıra sizde: Sizde buradakilerden farklı ve yeni aşk hikayesi yazmak için aşağıdaki yorum bölümünü kullanabilirsiniz. NazlimCafe.com

Bir düşüncede “Aşk hikayeleri

 1. arkadaşlar başınıza gelenlereden dolayı çok üzgünüm ama hepinizi tebrik ettim ne olursa olsun aşkınıza sahip çıkmışsınız. BENDE Bİ ZAMANLAR ÖYLEDİM ama artık ayrıldık AMA BN ONU ÖLÜMÜNE SEVİCEM ÖLENE DENK ONUN ADI GİZLİ TATLI SERSERİM

  (m)

 2. arkadaşlar herkezin başına gelenler çok zor ama güçlü olmak bu acılara ragmen hala ayakta durabilmek olsa gerek benim gülüm çocukluk aşkımdı aynı köyde kalıyorduk evi benim evimin arkasındaydı birgün ilk teklifimi yapmak için bir akşam evine gittim sakız almıştım ben teklif etmeyi düşünürken sakızın falında teklif msj vardı onu okudum bu kaderin bize ilk cilvesi oldu kabul etti ve ölümün ilk adımını atmış olduk daha sonra devamlı görüşüyoruz beni görmek için evime gelip anneme yardım ediyordu bende onu görmek için tv nin bozulmasını saglıyor çogu kez bu şekilde görüşüyorduk yoldan geçerken dışarı çıkıp 1dk dahi olsa beni görmek isityordu benim duyggularımda aynıydı ona karşı bazen dama çıkar birbirimizi görmek için o soguklarda saatlerce ayakta beklerdik birgün bi kaç arkadaş sandıgım insanlarla bi kafeye gittim orda tl masaya katıp dışardaki arkasın yanına gittim diyerleri beni oyuna getirip tl den sevdigim kızın numarasını almışlardı haberim yoktu bunu onlardan beklemiyordum daha sonra bi akşam sevdgm kız bna msj çekti bitanem birilerini beni arayıp dışarı çıkmamı konuşmamız gerektini söylüyor dedi tl numarasını aldım bktımda en yakın arkadaşımın aradını öğrendim onu aradım neden böyle yapıyorsun deddim agıza alınmicak laflar söyledi ben başka şehirdeydim gelmicemi zannediyor kızı tehtit edip numarasını başkalarınıa dagıtıyordu o akşam o adamın yanına gittim evnden aldım konuşuyordun dedim sana kıza karışma diye dedim yalvarmaya başladı ama artık sınıra gelmiştim dövmeye başladım daha sonra kızı arayıp dışarı çıkmasını istedim maksadım yüzleştirmekti kız aynı şeyleri söyledi bunun sağ kolunu kırdım bidaha tel alamasın elinediye daha sonra tekrar herşey düzeliyordu evlenmeyi istiyorduk çok seviyorduk birbirimizi onun aylesi olayları duydu bni arayayıp seviyorsan evlenin böyle olmaz konuşmicaksınız dediler tamam dedim ama benim aylem istemiyordu kızı kızla konuşurken evdekinler ses kıza duyulsun diye bagırıyor kıza yakışmicak laflar söylüyorlardı buda yetmez gibi komşularda konuşup o kızı almam diyorlardı arada kalmıştım bi yanda canımdan çok sevdigim kız diyer yandan ailem vardı artık bunalıma girip hergün içmeye başladım hergün ne yapacamı bilmiyordum kız beni arayıp niye böyle yapıyorlar niye mutlu olmamızı istemiyorlar diyordu sadece ondan sabır istedim herşeyin yola gireceni sadece zaman gerektini bana güvenmesini istiyordum bir akşam evde otururken laf açıldı babama söyledim o kızı çok seviyorum rahat bırakın biz evlenecez dedim cvp vermediler artık kaçıracaktım kızı anlaşmıştık gidecektik bi akşam kız aradı ayrılmamız gerektini beni aylemin istemedini onun yüzünden gözünün önünde öldügümü söyledi aylenle mutlu olman için ayrılmamız gerektini söyledi o akşam ölmüştüm artık hiç birşey gözümde deildi herkezi suçluyor kimseyle konuşmayıp hep karanlık yer seçip kendimi ve olanları düşünüyordum 1 ay sonra kuzenim askere gidiyordu otagardaydım tüm akrabalar ordaydı onu arabaya bindirirken diyer kız kuzenim bni çagırıp üzülmicemi bana bişey söylceni dedi tamam söyle üzülecek bişeym kalmadı dedim sevdigim kızın başkasına kaçtını bir insan birkere ölür derler ya ben o akşam öldüm 1 sene boyunca her akşam öldüm ordan arabaya bindm eve giderken kaza yaptım başka bi arabayla ama ölmedim ordan kaçtım eve gittim kapıyı kapayı kitledim tabancayı elime aldım içmeye başladım sabaha kadar içtm kafama çok dayadım silahı ama sıkamadım sebebi kendi istegiyle gitmesi içindi eger zorla verilmiş olsadı kmseyi yaşatmayıp kafama sıkacaktım içtim içtim içtm hergün içtim birgün köye gelmek için otagara gittim arabaya binerken tanıdıgım birisi çagırdı köye gideceni söyleyip beraber gidelim dedi onunla yola çıktı köye yaklaşmışken bana bi tlfon geldi yabancı numaraydı açtım bi adam telaşlı şekilde kız kaçmış haberin varmı dedi kimsin dedim gülmeye başladı kızı kaçıran çocuktu hani kaçıramazdım ne oldu sen bittin artık yarin dügünüm var gel dedi orda indim geri başka arabaya binp otogara gittim sivasa gidip 3müzide öldürecektim arabasından indigim adam polisi aramış sarhoş çok sinirliydi sivas lafı ediyordu onu bulmamız lazım demiş araba hareket ederken polisler çevirdi ben aldılar onun dügünün oldugu gün bir nezarette 4 duvar arasında sabahladım en ufak bir şey istiyordum kendimi öldürmek için ama yoktu daha sonra çıktım köye gittim kuzenime onun 1 sene sonra tekrar gelecegini söyledm çünki onu çok iyi tanıyordum bir sene sana bir sabah haber geldi kız ayrılmış gelmiş dediler benm dogdugum ve öldügüm gün oldu çünki gelmesi beni tekrar bulmasıydı ölmem ise artık içimde intikam ateş yanıyordu bna yaşattıklarını ona çektirecektim ama hala onu çok seviyordum daha sonra faceden bi msj geldi konuşalım diye kabul etmedim daha sonra intikam alacam deyip konuşmaya başladım beni çok sevdigini söylüyordu ama ben inanmıyordum artık neden beni bıraktını söyledim aylemin istemedigini düzenin bozulacagını aylemle kötü olacagımı onun için beni unutman gerektini düşündüm senin mutlu olman için kendi hayatımı verdim herşeyi senin için yaptım dedi kafam çok karışıktı intikamım sönmüş ona olan sevgm artmaya başlamıştı daha sonra görüştük ve çok agladı ona gitmesinn bana yaşattıklarını anlattım işte bizim sevgimiz böyleydi feda karlıktı sonsuz aşk bu olsa gerek…

 3. İnsanlar bazen hayattan istediklereni alamasalrda mücadele edip almaya çalışırlar.Bazen yenik düşerler bazen kazanırlar.Bazen pişman olurlar bazen ise baştan yapsydım der.Ama her şeye rağmen içlerinde bi umut taşırlar.Biz insanlarda bunun için varız zaten.Önce kendimize daha sonra yakınlarımza umutlar yeni umutlar veririz.Hem kendmizi hemde onları mutlu ederiz.Belki içimize kapanığızdır.Kendmiz değilde başkalrı mutlu olsun isteriz.Lafı uzatmaya gerek yok kimse bu kadar uzun yazıları okumaz sevmezler.Bazıları dışında ama her neyse kısa ve net olarak birisini seviyosanız asla saklamayın.İçinizde bir umut yüzünde bir gülüş aklınızda mutluluk olsun.Şans hem sizle hemde sevdiklernizle olsun .Umarım istedğinizi alırsnız 🙂

 4. benimde 7 sendir sevdiğim biri var ve hala onu çok seviyorum 4 sene çıktık birbirimize deliler gibi aşıktık gerçi halada öyle en azından bana göre fakat tek bi sorun vardı AİLEMM.. Fatih işitme engelli biri konuşamıyorda. ama ben onu herşeye ragmen çok seviyorum annem ve babam sadece onlarlada kalsa akrabalarımdan kimse onu istemiyo ben onların istememesine ragmen yinede çıkmaya devam ettim ama tabii bu bi yere kadardı.. babam bir keresinde evde otururken söyledi ‘eger oraya gitmek istiyosan burayı unutacaksın’dedi tabi ben o an hiç bişey konuşamadım çünkü konuşsam aglıycaktım ben ayrılmak zorunda kaldım.. tabii fatih bnden nefret etse haklı çünkü onun durumunda bende olsam bende nefret ederdim bu belki isyana kadar giderdi fakat o öyle yapmadı çok yalvardı ve çok agladı bişey olmaz biz bari bi kere seni isteyelim ailendn dedi fakat elimden hiç biey gelmiyodu ben sonumuzun böyle olacagını kesinlikle tahmin etmezdim şuan ne yapacagımı gerçekten bilmiyorum 9 aydır ayrıyız ama ona hala ilk günkü gibi aşıgım onu çok seviyorum ve çookk özledimmm..:(:(:(

 5. RİCA EDERİM OKUYUN ……

  MAHHALEYE BİR ÇOCUK GELMİŞTİ İLK GÖRÜŞTE AŞIK OLMUŞTUM AMA ONUN BENİ SEVDİĞİNDE EMİN DEĞİLDİM SONRA BEN BALKONA ÇIKMIŞTIM ODA ORDAYDI BANA ELİYLE KALP İŞARETİ YAPTI GÖZLERİME İNANAMADIM ÇOK MUTLU OLMUŞTUM… AMA HALA TENKİTLİYDİM ONUN SABIRLA BANA ÇIKMA TEKLİFİ ETMESİNİ BEKLİYORDUM AMA 2 SENE GEÇTİ BENİ ARKADASLARINA BEN ONLA ÇIKIYORUM DEMİŞ.. MERTİN ARKADASLARI GELİP BANA SÖYLEDİ AMA BEN BU CEVABI MERTTEN BEKLERDİM AMA DEMEDİ ONUN YANINDA DA ÇOKK YAKIŞIKLI BİR ÇOCUK VARDI ADI FATİHTİ O DA ARKADASIM BUSEYİ SEVİYORDU BİRGÜN MAHALLEDE KAVGA ÇIKTI BENİM BURADA ANLIM YARALANMIŞTI. AM O ACIYI ONUN YANINDA HİSSETMİYORDUM O MAL BEN O HALDEYKEN O GÜLÜYORDU BENİM DURUMUMA İÇİME DERİNDEN BİR ACI GİRMİŞTİ O ACIYI HİÇ UNUTAMADIM SONRA KAR YAĞIDI.DIŞARI ÇIKTIM ARKADAŞI BORA İLE OYUN OYNUYORDU İKİDE BİR BANA BAKIYORDU AMA BEN ONA ASLA YÜZ VERMEDİM NE BAKTIM NE KONUŞTUM HİÇ BİŞİ YAPMADIM HATTA ONUN YANINDA DEDİMKİ ^KÖTÜ GÜNÜMDE YANIMDA OLMAYAN İYİ GÜNÜMDE GÖLGE YAPMASIN ^ DEDİM YÜZ İFADESİNİ GÖRMENİZ LAZIMDI . ONU SEVMİYORUM HATTA NEFRET EDİYORUM AMA AKLIMDAN SİLEMİYORUM

 6. aşkım…
  biliyormusunuz,ona hakkım olmadan aşkım diyorum benn..
  daha önce onu hiç farketmemiştim aslında.adını bile bilimiyordum.taki..
  arkadaşı biz bahçede oturuyorken yanıma gelip ,ona söylicem.. diye bağırana dek.sonralarında dikkatimi çekmeye başladı.aynı okul kulubundeyiz.arkadaşı yine benim yanıma dgelip ona söyliycem ki dedi.merk etmeye bakladım..onu bir saniye daha fazla görebilmek için hep dolaşırdım.onu düşünürken zaman çabucak geçerdi.birgün, merdiwenlerden aşağıya inerken,arkadaşı tam bana çarpıyordu ki,onu çekti ve bana çarpmadı.başlarda bir hoşlanma olan duygularım,şimdi wazgeçemediğim bir aşka dönüştü.
  birgün,beden e. dersiydi.soyunma odasında montum kalmıştı onu alıcaktım ki kapıyı o açtı.çekilirmisin dedim
  olmaz giyiniyorlar dedi
  bende montumu alıcam dedim
  sonra o aşağıya indi ve bn odaya girdm.hemen beni dışarı çıkardılar
  oda yukarı çıktı
  bana sana açıyyımmı dedi
  bende gerek yok dedim.
  geçirdiğim en güzel gündü.
  birgünde yine son okul kulubu toplantısında hoca ikimizi panaya bakmak için yolladı.
  heyecandan ölecektim neredeyse…
  we yarıyıl tatilinden iki gün önce.
  kimse bnm ondn hoşlndğımı blmiyrrdu.
  en ykn arkadaşm bana ondn hoşlndığını söledi.vazgeçmelimiydim?
  ama yapamazdım
  ben onu düşündükçe huzur buluyorum..
  tatile girdik.
  okulun yeniden açılmasını öle çk istiyrm ki..
  şidi facede oln bir fotağrafıyla haster gideriyrm..
  öyle özledimki onu..

 7. aşk gerçektende çok güzel.dört yıldır konoşuyoruz sevgimiz hergeçen gün artıyo.işallah seneye nişanlanacaz.ailemizde biliyo artık.olumlu bakıyolar çok mutluyuz onu canımdan çok seviyorum…

 8. SİZCE GERÇEK SEVEN HANGİSİ
  O akşam diğer akşamlardan çok farklıydı. Daha bir kasvetli, daha bir karanlıktı sokaklar. Saatin erken olmasına rağmen bomboştu kocaman cadde. Bir gün öncesi havanın çok güzel olmasına rağmen o akşam dondurucu bir soğuk ve ürkütücü bir sessizlik hâkimdi şehre. Sanki herkes, her şey olacaklardan haberdardı da bir tek onun haberi yoktu…

  Evet hiçbir şeyden haberi yoktu gencin. Bilmiyordu hayatının bir anda nasıl değişeceğini. Belki de anlayacaktı bir çok gerçeği, hayatın kırılma noktalarının olduğunu öğrenecekti…

  Birazdan kurstan çıkacaktı sevgilisi. Kapının önünde bekliyordu genç. Bu gün biraz uzadı sanki ders. Daha fazla bekledi kapının önünde önceki günlere göre. Hava da bir anda soğuduğu için tedbirsiz çıkmıştı evden, donmuştu adeta. Parmaklarının uçlarını hissetmiyordu. Ve çıktığını gördü o anda kapıdan. İçi ısındı adeta bir anda. 5 yıldır birlikteydiler ve onu her gördüğünde içi ısınır, yüzü gülerdi zaten. Yine gülümsedi genç. Kızda gülümsedi ona karşı. Boş, soğuk ve sessiz caddede yan yana yürümeye başladılar. Genç, kızın elini tutmak istedi. Onun elini tutmak dünyanın en güzel duygusuydu ona göre. Ama kız elini tutmak istemedi havanın soğuk olduğunu, ellerini ceplerinden çıkarmak istemediğini mazeret göstererek. Genç sorular soruyordu kıza gününün nasıl geçtiğine dair. Ama kız tüm soruları geçiştirmişti açık bir şekilde. Kız ‘Bir yere gidip biraz konuşalım mı? Sana söylemek istediklerim var’ dedi gence. ‘Tabi hayatım konuşalım. Merak ettim konu nedir’ diye sordu kıza. Anlamıştı aslında kötü bir şeyler olduğunu. İçine kor düşmüştü. Nefes almasını zorlaştıran bir iç sıkıntısı oturup kalmıştı yüreğine. Kız ‘birazdan konuşacağız’ dedi. Kızın bu sert ve soğuk tavrı daha da sıkmış daha da acıtmıştır gencin canını.

  Ve bir cafeye girdiler. Karşılıklı olarak oturdular. Girişte çaylarını söylemişlerdi. Çaylarından içerek ısınmaya çalıştılar. Susuyorlardı. Hiç ama hiç konuşmuyorlardı. Oysa böylemiydi önceden. Birbirlerine şakalar yaparlardı, gün boyu görüşmemenin özlemini giderirlerdi. Farklıydı bu gece. Bu gece sesiszdi, bu gece çıt çıkmıyordu. Genç konuşmaya başladı. ‘Evet hayatım seni dinliyorum. Neymiş konuşman gereken önemli konu?’ Kız gence ‘lütfen birazdan konuşalım. Şu anda sadece susalım’ dedi. Genç kıpkırmızı olmuştu. Çok ama çok kötü şeyler olacağını daha fazla hissedebiliyordu artık. Biraz önce soğuktan donan vücudu şimdi üzerine oturmuş olan ateşten gömlek nedeniyle yanıyordu. Kızın dudaklarına kilitlenip kalmıştı. O iki dudağın arasından çıkacak cümleleri bekliyordu sabırsızlıkla. Niçin konuşmuyordu peki? Niçin bu işkence gibi dakikaları yaşatıyordu ona. Ne konuşacağını düşünüyor, her şey geliyordu aklına. Daha önce böyle bi beyin fırtınası yaşamamıştı kesinlikle. Çayları bitmişti boşları almaya gelen garsona ‘2 çay daha alabilirmiyiz’ dedi ve kıza o anda sordu. ‘İçiyorsun dimi hayatım?’ Kız gözlerini evet manasında kırptı. Birkaç dakika geçtikten sonragarson çaylarını getirdi. Kız konuşmaya başlayacaktı artık. Doğruldu. Dik ve sert bir duruş aldı. Ve başladı konuşmaya:
  -‘Söyleyeceklerimi hiç bölmeden dinle lütfen. Bundan sonra bana bir daha hayatım deme. Çünkü ben senin için bir hayat değilim, sen de benim için bir hayat değilsin. Evet 5 yıldır birlikteyiz. Çok güzel anılarımız geçti. Binlerce güzel anımız var. Çok güzel hayallerimiz vardı. Ama ben bu ilişkide güzel bi son göremiyorum artık. 2 yıl sonrasını hayal edemez oldum. Bu ilişkinin bu kadar uzun sürmesinin nedenini sadece alışkanlık olduğunu düşünüyorum. Öyle olmasa kendimi sana ait hissededim. Ama sana ait olmadığımı hissediyorum! Geçirdiğimiz onca güzel günlerin,onca güzel anların hatrına bu ilişkinin güzel bir şekilde sonlanmasını istiyorum. Lütfen bana hiçbir şekilde engel olmaya çalışma, hiçbir şey söyleme, hiçbir şey yapma. Ve şu anda tek bir kelime dahi etmeden gitmeme izin ver.’

  Ayağa kalktı, yanına geldi ve yanağına bir öpücük kondurarak hızla uzaklaştı.

  Genç ne yapacağını bilemez bir haldeydi. Nutku tutulmuştu. Donup kalmıştı. Onu tanımayan birisi aklını kaçırmış olduğunu düşünürdü kesinlikle. Canı, yaşama sebebi, aşkı, bir tanesi gitmişti. Ve o hiçbir şey yapamamış, bir şey söyleyememişti. O anda bir mesaj geldi telefonuna. Umutla çıkarttı cebinden telefonu. Ondan geldiğini düşünüyordu. ‘gitmedim, geliyorum. Seni asla bırakmam’ diye bir şeyler yazacağını düşünüyordu. Mesajı açtı. Şunlar yazılı idi: ‘gerçekten çok üzgünüm! Seni üzmeyi istemezdim fakat elimden başka bir şey gelmiyor. Bir aydır benimle evlenmek isteyen birisi var ve ben o kişiyle evlenmeye karar verdim. Hoşça kal değerli insan’ yazıyordu mesajda. Gerçekten çıldırmak üzereydi. Masadaki yarısı halen dolu olan çay bardaklarını yere fırlattı, ayağa kalktı ve sandalyeleri tekmelemeye başladı. Başını ellerinin arasına sıkıştırarak yere çöktü kaldı genç. Herkes şaşkın biçimde ona bakıyordu. Garsonun birisi koşarak yanına geldi. Biraz da sert bir şekilde kolundan tutarak ‘Ne yapıyorsun sen?’diye bağırdı. Garsonun ellerinden sıyrılarak hızla koşmaya başladı. Onun evine doğru koşuyordu. Karşısına geçip tüm bunların ne anlama geldiğini sormak istiyordu. Yaklaşmıştı da evine, o anda cep telefonuna bir mesaj daha geldi. ‘Lütfen arama, sorma beni. Bu kararımın asla geri dönüşü yok. Beni gerçekten iddia ettiğin kadar sevdiysen ne olursun hiçbir şey yapma bu dakikadan sonra’. Sevdiysen diyordu! Sevmek mi hem de nasıl sevmişti. Tapmıştı adeta ona. Onun için gözünü kırpmadan ölüme giderdi. Aslında sevdiği ona bunları söyleyerek bir anlamdan da ölmesini istemişti zaten. Ne yapması gerektiğini bilemiyordu. Kıymak istedi o an, oracıkta canına. Ama içinde bir umut vardı hala. Geri dönebilirdi ona sevdiği. Bunun için yapamadı bir şey kendine. Telefonuna sarıldı bir hışımla. Onu aradı. Fakat kapatmıştı kız telefonunu. Tekrar tekrar aradı ama açılmadı o telefon. Kendisini hiç bu kadar çaresiz hissetmemişti. Canı bir gün olsun yanmamıştı bu kadar. Evine gitti çaresiz. Sabaha kadar düşündü durdu. En sevdiği insan, en güvendiği insan nasıl yapabilirdi böyle bir şeyi.
  Artık bir çareydi. Günler çok zor geçiyordu onun için. Yâda geçmek bilmiyordu demek daha doğru olur. Eve kapatmıştı kendini genç. Evden bir tek sigara almak için çıkıyordu. Tam 47 gün bu şekilde devam etti. Onsuz bir dakika geçiremezken onunla olmayan tam 47 gün geçirmişti. Ama daha fazla dayanamayacağını anlamıştı artık. Onu kazanabilmek için bir şeyler yapmalıydı kesinlikle. Günlerdir eline almadığı telefonunu aradı gözleri bir anda. Onun numarasını çevirdi hemen. Ama kapalıydı hala kızın telefonu. Evine gitmeye karar vermişti. Ve gitti de! Ama artık orada oturmadıklarını öğrenince bir kez daha yıkıldı dünyası. Belki unuturum diye ona ait her şeyi yok etmişti. Onu hatırlatacak her şeyi ve herkesi de silmişti rehberinden. Ulaşmalıydı ona bir şekilde. Ömrünün sonuna kadar pişmanlık duymamak için son bir kez daha denemeliydi onu kazanabilmeyi. Kızın arkadaşı geldi aklına. Evet, en yakın arkadaşının evini biliyordu. Koşmaya başladı. Herkesin şaşkın bakışlarına aldırış etmeden koşuyordu. Zile bastı. Arkadaşının annesi çıktı kapıya. Evde olmadığını söyledi. Şehir dışında olduğunu ve gece geç saatte döneceğini söyledi. O kapının önünden hiç ayrılmadan, soğuğa, açlığa ve susuzluğa aldırış etmeden saatlerce bekledi. Geç de olsa gelmişti artık kızın arkadaşı. Kız çok şaşırdı gecenin bir yarısı karşısında onu görünce. Çantasını açtı ve bir zarf uzattı gence. Anlamıştı aslında ne olduğunu. Yinede heyecanla açtı ve bir kez daha inanamadı gözlerine. Hayatta en sevdiği kadının düğün davetiyesiydi bu. Ve yarından sonra evleniyordu en büyük aşkı. Gerçekten yaşamanın hiçbir anlamı olmadığına karar verdi o anda genç. Kızın arkadaşıyla sabaha kadar konuştular. Onun niçin bir anda bunu yaptığını öğrenmek istemişti günlerdir. Merak ettiği sorularında yanıtını almıştı o gece…

  İki gün geçti ve kızın evleneceği gün gelip çattı. Genç sakal traşını oldu, saçlarını taradı, en sevdiği takım elbisesini giydi. Doğum günün de kızın hediye etmiş olduğu kol düğmelerini taktı. Onun için en anlamlı aksesuar ise beline taktığı silahtı o gece. Sevdiği kadının başka bir adama evet dediğini duyduğu anda hayatına son vermeye karar vermişti. Böylelikle kanıtlamış olacaktı herkese onu ne kadar sevdiğini. Ve yola koyuldu genç. Çok heyecanlıydı. Ağır adımlarla nikâhın kıyılacağı salona çıktı. Onu tanıyanların şaşkın bakışları arasında en ön sıradan bir sandalyeye oturdu ve beklemeye başladı. Nikâhın kıyılma vakti gelmişti artık. Gelin ve damat gelmek üzereydi nerdeyse nikâh masasına. Ve tam o anda kız genci gördü uzaktan. Hemen geri döndü odaya. Heyecanını bastıramadığını ve bi kaç dakika daha müsaade istediğini söyledi damada. Ona da kapının önünde beklemesini rica etti. Dakikalar geçti. Tüm salon gelin ve damadın gelip nikâhın başlamasını istiyordu artık! Kız damattan tüm salona ondan geriye saydırmasını istedi. Kendisinin de sıfır olduğunda çıkacağını söyledi. Bu fikir herkese eğlenceli ve etkileyici gelmişti. Tüm salon ondan geriye saymaya başladı.
  10–9–8–7–6–5–4–3–2–1–0…
  O anda ürkütücü bir silah sesi yankılandı salonda. Tüm salona derin bir sessizlik hâkim oldu. Genç yerinden fırlayarak kızın bulunduğu odaya koştu hızla. Kapıyı açtığında hayatta karşılaşmak isteyeceği en ürkütücü manzarayla karşılaştı. Hayatının anlamının hayal ettiği o bembeyaz gelinlik kıpkırmızı kanlara bulanmıştı. O kıyacakken, en sevdiği kıyıvermişti canına. Genç dondu kaldı. İşte hayatın bittiği an o andı!

  İki gün önce kızın arkadaşı ile gencin neler konuştuğuna gelecek olursak.
  Kız genci niçin terk ettiğini anlatmıştı tüm gerçekliğiyle. Kız nasıl odluda böylesine büyük bir aşkı bir anda bir gece de bitirebilmişti? Çünkü evleneceği adam çok zengindi! Ve olaydan bir ay önce ailesi çekmiş olduğu krediyi ödeyememişler ve ipotekte olan evlerini boşaltmaları istenmişti! Annesi o gece bileklerini kesip hayatına son vermek istemişti. Son anda kurtarmışlardı. Kızın 2 tane küçük kardeşi vardı ve ikisi de çok hastaydı. Birisi lösemi, diğeri ise doğuştan sakattı! Sakat olan kardeşini 4 ay önce kaybetmişti! Diğer kardeşinin durumu da gün geçtikçe kötüye gitmekteydi. Düğünden bir hafta önce kardeşine ilik nakli yapıldı ve bankaya olan borç da ödendi. Artık evlerinde oturabilecekler!

  Sizce bu hikâyede gerçek seven kim?
  a) Kız gerçekten çok sevmektedir. Ailesini ve kardeşlerini kurtarmak için bu yolu seçmiştir. Bu ayrılığa ve başka biriyle evlenme fikrine daha fazla dayanamayıp düğün gününde hayatına son vermiştir!

  b) Erkek gerçekten çok sevmektedir. Onu hiçbir zaman terk etmek istememiştir. Onu kaybetmeyi hiçbir şeye rağmen göze almamıştır. Onu kaybetmemek için uğraşmış. Ve onun başkasıyla evlenme fikrine daha fazla katlanamayıp düğün günü canına kıymak istemiştir!

  c) Her ikisi de gerçekten çok sevmekte. İşte gerçek aşk bence budur. Sevdiği için ölmek!

  d) İkisinin aşkı da gerçek aşk değildir. Gerçek aşk olsaydı kız her ne olursa olsun genci terk etmezdi. Genç de olayın aslını öğrendiğinde kızı bu evlilik kararından vazgeçirmeliydi her ne pahasına olursa olsun.

  KAZIM SEZGİN

 9. bana aşkı sordular yaşadıkca güzel dedim bana sevgiyi sordular sevdikce güzel dedim bana seni sordular obenim bitanem dedim

 10. martılardan aldım izini ilknur koydum ismimi belki gec dönerim saklayın resmimi

 11. ben büşra yakınımda bi insan sevdim hemde çok abimin kaynıydı çok severdim onu cnmdan çok onunda beni sevdigine inanırdım hep 2010 sevgililer gününüydü bi çarşıdan geldik ben abim yengem ve o,çok mutlyduk ben odama geçdim pcle ugraşıodum bana benimle çıkarmısın diye sordu hayır dedim neden dedi nedeni yok olmaz dedim gitti uzun zmn yoktu saatler geçti abimin odasının önünden geçerken müzik sesi geliodu megerse aglıyomuş..onu görünce öle içim acıdıki aslında seviyodum ama korkuyodumda ama o hiç bişeyden korkmuyodu çünkü acılara alışmıştı babasız büyümüştü o sonra gğnler günleri aylar ayları kovaladı beni sevgim daha arttı ve belliydi oda hala aşıktı sonra karar verdim sevdigimi söylemeye o bana sevgiyle bakan gözler bi anda yok oldu sanki olmaz artık olamaz dedi ve beni arkadaşına yönlerdirdi iyi çocuk istersen evlene bilirsin dedi öle agladımki ama beni aglatan bana onu artıkm olmaz demesi degil arkadaşına söylemesiydi çünki seven veya sevmiş olan hiç kimse sevdigini namusunu başkasına sunamaz içimi çok acıyttı o an sonra anladımki herşey babam içinmişbenden uzaklaşması megerse sadece sogutmaktan ibaretmiş şimdi 2011 ve 9.ayın 14..geçenlerde nişanlandı en çok korktugum onun nişanını ve dügününü görmekti ama en çok şaşırdıgımda şuki kalbişm acımıyo sanki yaptıgı şey onu bitirdi içimde ama buna şükür ediyorum çünkü gerçekten çektigimi bir ben biliorum…

 12. ne diyim ki arkadaşlar ben doğru dürüst konuşamazdım bile ama aşkı beni şaair eti be arkadaş küfür etmicem ama kahpesin bunu bil sevgili. kim sevdiyse seni o yandı sana birşey olmadı olmadı çünkü ben senin içinde yandım haberin olsun

 13. Ve benim ask hikayem: nerden nasil baslicami bilmiyorum cunku kendimi bildim billeli o vardi. su an 20 yasindayim o zamanlar 8-9 yasindaydim, o benim teyzemin ogluydu evet benim kuzenimdi!birgun yanima geldi ve bana buyunce ben seninle evlencem dedi bende guldum kucugum daha evlilk nedr falan bilmiyorum oylece kapandi ben belcikada yasiyordum kuzenim ise tr de yillar sonra geri tr tatile geldigmzde yasim 13 14 falandi yanis hatirlamiyorsam sonra bakislar basladi bu yaslarda sadece bakislar ama bazeen sozlerin tamamlamadi gozler tamamlar derler ya aynen oyleydi sanki bana sevdigini o bakislarindan anlayabiliyordum, snra geri belcikaya geldk iki yil sonra geri tr gttmde yasim 16 olmustu ve iste 16 yasimda ilk defa ask duygusunu tatmistim vardii icimde ona ait bise vardi sanki hep onu gormek istiyordum hep onun yaninda olmak istiyordum ona acilamiyordm onun bana acilmasni bekliyordum ama biliyordum beni sevdigini hissetiordm bakislarindan birgun bir komsunun dugununde bana kollunu acti ve orda benim ismim yaziliydi bicakla yada jiletle bilmiorm yazmisti iste bunu seviyom dedi orda ne dicemi sasirdm ne yapcami sasirdim sevinsemiydim acaba yada uzulmemmi gerekkrdi bilmiomdm karma karisik duygularin icindeydim aslinda cok sevinmistim onu cok seviyordum cunku evet bunu kendime artik diye biliyorm seviyom dyebiliyordum boylece cikmaya basladik cikmak derken yani bende soledm sevdigmi konsmaya basladik zaten teyzemin oglu oldugu icin hep bir evdeydik hayatimin en guzel dakikalarini gunlerini yasadim ben o evde. o evde olmadiginda teyze ben odalari topluyorm derdim hemen onun odasina girerdim yatagna uzanirdim onun kokusunu cekerdim icimee aglardim gizli gizli nasl ayrilcam nasl gitcem belcikaya flaan birden kapi zili calinrdi kalbim yerinden cikacak gibi olurdu gelen oyduu hemen banyoya firlardm ellm ayagm titriodu cnku birbrmze acilmisdk birgun bizim appartmanin balkonunda oturuyodm kiz kuzenimle o geldi geceydi ve gitmedi o asada ben balkonda o gunu hic unutmam gitmem diodu gitt biri gorur diyodm gitmioduu sana ait olan kokun ustunde olan bise at bana dedi oyle gidim dedi bende saalimi attim hadi git dedim gitti ve bi kac gun sonra biz belcikaya geldik ve ailem bi sekilde ogrenms ona olan sevgmi iste azabm baslamsti ayrilmak zorunda kalmistm mecburdum okadar ustumee geldilerki annem bi andan babanem bi andan dayanamadm ve hep aklma geldinde geri baska bies dusunerek onu dusunmemeye calisiyordm cok ii hatrliorm aklima geliodu gece yatigimda hemen dersimin basina oturuyordum yada kitap okuyodum halbuki hic sevmezdm kitap okumayii ama cikmioduu ne aklimdan ne kalbimdennn iki yil boynca bise duymaynca ondan ve brden duydumki kiz kuzenimle cikmaya baslamis ve ben bunu duydugumda inanamdm ama snra gercek oldnu anladim ve odama geldim saatlerde agladim dedim bak bumu senin sevdigin kisi dedim hemen senden vazgecms ve o anda bende ondan vazgectm icme gomdum onu ve benimde bir ciktigim oldu sevdim onu onun insanligini sevdim cok temiz bir cocuktu bana cok deger veriyordu ama o benim sevdigim degildi olamiyorduu ama genede bitrmedim devam ettm dedm ben bunla onun benim kuzenmle ciktmi anlladim anda cikmaya basladim .. artik ailemde inanmsti bna onu unutmu onu svmedimi ve beni tekrardan turkiyeye izine gotrmye karar verdiler ailece gene izine gidiyorduk ve benim ciktigm vardi belcikada bir bekliyenim vardi .. bunu hc cikarmiodm aklmdan tr gelene kadardi bu .. sonra trde onu gordum ya offf istee benim azabli gunlerim baslamsti kuzenimle konusuolar msjlasiolar o gelip benim yanmda onun kulgna bsler fisiltio bilmem ne flan filan snra ogrendmki benden nefret ediyoms bana kin besliyormus beni gormeeye tahamulu yokmus bana neoluyo yasanmis ve bitmis daha nee dusunuyonki onu senin bir ciktiign var bsver onu diyodm ama olmuyodu hergun ayni evde gormek kolay degildii birgun dayanmadm teyzeme acildim ve agladim dedm cikmio aklmdan unutamiom flan teyzemde bunu ogluna anlatms yani ona anlatms .. birgn ben mutfaktan salona gecerken bu bana isaret yapti sasirdm ilk once banami yapio diye baktim beni cagriyo konsmak iicn gittim ve konstuk . neolduysa orda oldu zaten birbrmzi sevdgmi anladik hala boylece geri birlesdik belcikada bekliyenimle bitrmstm alakami zor oldu ona bunlari solemek cok zor oldu ama bitrmek zorundaydim .. annemler geri ogrendi birsuru olay ciktiii yapmadiklarini birakmadilar bize ve gene bitrmk zornda kaldim ama busefer gercek bitti .. ve bu donemde bu kendini alcahola pis islere vermis degismis onunla artik asla olamazdim .. ama o hala icimde en derinliklerindee …

 14. bundan 1 buçuk yıl önceydi.. bi gün okul çıkışı gördüm onu. snra sora sora adeta kapıldm. her dakika onu görebilmk için deli gibi çırpındım. okul kapandı ama çıktıgı vardı. her gece aglıyordm çnkü deli gbi seviodm. bz konusuodk ama arkadası gbi görüyrdu ama onu sevdigimi biliodu. snra sevgilisnden ayrıldı . bz konusmaya başladık herşey o kdr düzeldi ki bigün 19 agustos sabahı bna teklif etti kmse inanamadı çıktıgımıza çnkü imkanszdı bnm için. snra okul açıldı gzl gidiodu. anneme söylemştm annesiyle tanşmıştm annemle annesi çok ii arkadstı. bnden hep ayrılmk istediğini sölüodu hep geçştiriodmm . snra bigün ayrıldı bnden. hayat ölüm gbiydii. gnler geçti daha da kötüleştm. snra bigün dogum günüydü ona hediye aldım o gün barışacagımıza inandm ama o kzları evine götürüp dogum gününü kutladı bnde kapısında aglıodmm. mesj attım küfür etti bna snra geldi ilk defa karşısnda agladm o kadar söyleneck söz varken sadece dön diyebildm ama o arkadasna bkmadan kızlarn yanına gitti. snra yne peşnden gittim ama bna öle bi laf etti ki o bitmick aşk bnde bitti. snra hiç ugraşmadm . şmdi çıktıgı var ama onu asla affetmem. seven herzaman üzülürr.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir