logo

Malatya Sohbet Odaları

Malatya Sohbet Odaları

Malatya denilince akla ilk gelen şey Kayısı Malatya`nın Neredeyse Gecim Kaynağı Haline Gelmistir. Kayısi bir çok ülkede Markalasmis Bir Kuru yemiştir.ilimiz adeta bir cennettir.Gelip Görmek Gerekir. Yaz Aylarında Kayısı Fuarları Duzenlenmektedir. Ve birbirinden eşsiz Sanatcılarımız Sahne almaktadır. İster konsere dahil olur eylenirsiniz. İstersenizde ailenizle Coluk Cocukla Gider Mangalınızı Yakar etlerinizi Kızartırsınız Malatya ilimizin Birbirinden farklı eylenceli yerleride vardır Bu anlattiklarımla sınırlı degildir tabi Malatya Merkezde Kanal Boyu diye adlandırdıgımız Semtte yaz aylarında yol trafiye kapalıdır. Esinizle birlikte gezebilir Ve gezdiginiz yerlerde Fotoğraf Cekebilirsiniz Eminim çok hosunuza gidecek bir il olarak hafızanizda yer olarak her zaman hatırlayacaksınız imkan olsada tekrar gitsem diye yakınacaksıniz Gelin Görün. Fazla söze gerek yok.Konumuza geceyım Arkadaşlar

Malatya Sohbet Odaları , isimli Chat Sohbet Sitemiz rengaren insanlarla Tüm Muhabbetlere uygun Bir web Sitesidir. Yetiskinlere özel olan Sitemiz , Chat, Muhabbet etmek amacli kurulmustur.

Guzel Malatya`min Guzel insanları artık Can sıkıntısına paydos, Yalnız Ve arkadaşsız Gecen Gunlere Bir Son Verin artık. Hiç tanımadığınız görmediğiniz insanlarla muhabbet edebilir. Yeni yepyeni arkadaşlıklar kurabilirsiniz. Yetişkinlere özel odalarımız bulunmaktadır. Sitemizde kesinlikle 18 yaş altı kullanıcılar Bulunmamaktadır.

Sohbetin ve sohbetCinin bulunduğu Değismeyen tek adres www.nazlimcafe.com

 

Bir önceki yazımda « makalem var.


Bir Yorum Yazmak İstermisiniz ?