kalp

Kilis Sohbet

Akdeniz ve Güneydoğu bölgelerinin sınırında yer alan Gaziantep ile Kilis arası 55 kilometre, Suriye sınırı ise 10 kilometre olarak karşımıza çıkmaktadır. Suriye’ye yakın bir sınır şehri olan Kilis, Akdeniz ve Güneydoğu Anadolu bölgelerinin birleştiği bölgede yer almaktadır. Kendine özgü yemekleri ile Kilis mutfağı zengin bir yapıya sahiptir. Yemekler, “günlük olarak hazırlanan yemekler” ve “özel günlerde hazırlanan yemekler” olarak ikiye ayrılır. Yemeklerin ana malzemeleri bulgur ve et olarak karşımıza çıkmaktadır. Ancak sebze yemeklerinin hazırlanmasında mevsimsel faktörler de göz önünde bulundurulur. Kilis mutfağı, Türk ve Halep mutfağının unsurlarını birleştirir.

Kilis’te huzurlu ve dingin geceler yaşanır. Belirli bir süre sonra sakinler evlerine dönerler ve şehir sessizleşir. Sosyal etkileşimin tek şekli, arkadaşlara ve aileye akşam ziyaretleridir. Kentin 7 Aralık Üniversitesi ile birlikte çeşitli kafeler açıldı. Ancak hava karardıktan sonra yapacak pek bir aktivite bulunamamaktadır. Bunun sonucunda ise Kilis sohbet odaları açılmıştır. Sunduğumuz sohbet kanalları tamamen ücretsiz ve güvenilir bir yapıya sahiptir. Tek yapmanız gereken rumuzunuzu girip giriş yapmak olacaktır. Sonrasında ise kaliteli ve eğlenceli sohbetlere katılabileceksiniz. Giriş yaptığınız ilk andan itibaren farkı hissedeceksiniz.

Kilis sohbet kanallarına katılmak, Kilis’in önemli sakinleri ve diğer şehirlerden gelenlerle sınırsız, ücretsiz sohbet etme imkanı sağlayacaktır. Kurallara uyarsanız istediğiniz kadar olabileceğiniz sohbet odalarına üye olmanıza gerek yoktur. Kilis sohbet kanalında hemen hemen her yaştan insan bulunabilir. Güvenilir, medeni ve etkili bir şekilde sohbet etmek istiyorsanız doğru yere geldiniz. Birçok faydalı kişinin sohbet ettiği ve eğlendiği bu ortam, moderatörlerin huzurunda yürütülmekte olup, herhangi bir kural ihlali durumunda moderatörler gerekli işlemleri yaparak rahatsız edici kişileri banlamaktadır. Kilis sohbet odası herkese açık olup ücretsiz ve sınırsızdır.

Türkiye’nin ve dünyanın dört bir yanından aramıza katılan bay ve bayan arkadaşlarımız bu ortamda eşit şartlarda sohbet etmektedirler. Kullanıcılar, kanalda huzuru bozacak davranışlarda bulunurlarsa kanaldan yasaklanırlar. Sonuç olarak, kanal yönergelerini izlemelisiniz. Tüm kanallarda küfür yasaktır. Siyaset hakkında sohbet etmek yasaktır. Başkalarıyla alay etmek veya küçük düşürmek de yasaktır.


yazar
eye 42 Okundu
yorum yorum yok
link Genel

kalp

Kilis Sohbet İçin Yapılan Yorumlar


Bir Yorum Yazmak İstermisiniz ?