Hakkımızda

Nazlimcafe.com olarak Eylül 2022 tarihinde yenilenen içeriğimiz ve ara yüzümüzle tekrar hizmet vermeye kaldığımız yerden başladık. Yıllardır kaliteli sohbet ve tanışma ortamı sağlayan uygulamamızın, kalite ve gizlilik prensibinden ödün vermeden, yeni nesil güncellemeler ile daha kullanışlı ve sade hale getirdik.

Nazlimcafe.com olarak gizlilik ve misafir güvenliği en önemli etik değerler arasında yer almaktadır. Uygulama işleyişimiz ve kurulumumuz da yer verdiğimiz önemli ilkelerimizden olan kullanıcı gizliliği esneme sağlamadan ilerlediğimiz en büyük yapı taşlarımızdandır.

Bizlere güvenerek bilgilerinizi paylaştığınız için tüm misafirlerimize teşekkür ediyoruz.

Uygulama içerisinde kullanılan ve sizlere sunulan tüm hizmetleri gizlilik esasını ön planda tutarak tasarlamaktayız. Uygulama gelişim süresinde yapılan tüm iyileştirmelerde öncelik kullanıcının daha anlaşılır, kolay, güvenli ve ücretsiz sohbete erişebilmesini sağlamak oldu.

Neler Değişti?

  • IRC veri tabanı kullanımını değiştirmeden klasik mirc sohbet kullanıcıları için tüm nostaljik kullanıcı girişlerini aktif halde uygulamaya entegre ettik.
  • Yeni nesil Chat kullanıcıları için daha renkli ve canlı ara yüz ile gelişen fazlaca tercih edilen bir sohbet uygulaması tasarladık.
  • Kullanıcıların daha güvenli sohbet edebilmeleri için giriş güvenlik altyapı çalışmaları ile uygulamayı geliştirdik.
  • Profil resim ekleme özelliği dâhil ederek, kullanıcıların kendileri daha iyi tanıtmalarını sağlamaya çalıştık.
  • Kamera açma, ses gönderme, resim gönderme gibi özellikler ile ikili birebir konuşmaların kullanıcı için daha eğlenceli bir süreç olmasını sağlamayı amaçladık.
  • Hareketli ve klasik emojiler ekleyerek, sıradan klavye tepkileri dışında daha gerçekçi duygu ifadelerine yer vermeye çalıştık.
  • Arkadaş ekleme özelliği eklenerek, uygulama içerisinde çevrimiçi olan arkadaşlarınızın bilgisi alabilir, sizlerin de çevrimiçi bilgisi arkadaşlarınıza iletebilmesi açısından yeni bir tasarım yaptık.
  • Durum ekleme özelliği ile gün içindeki ruh halinizi yâda belirtmek istediğiniz olayları anlatabileceğiniz kısa bir biyografi alanı yerleştirdik.
  • Bildiri butonu eklenerek çevrimiçi, dışarda, meşgul yâda çevrimdışı durum bildirimini aktif hale getirdik

Nazlimcafe ailesi olarak yenilen sohbet uygulamamız ile kullanıcılarımızın ihtiyacı olan tüm hizmetleri üzerinde düşünerek tek tek tasarladık. Sohbet etmek, tanışmak için bir araya gelen binlerce kullanıcımıza hiçbir ayrım olmaksızın ücretsiz şekilde tüm hizmetlerimizden faydalandırmak bizlerin misyonumuzdur. Dünya çapında kullanılan bir uygulama ile erişimi en büyük ağlara taşımaz olan vizyonumuz için ise durmadan gelişmeye ve çalışmaya devam ediyoruz.

admin
makale yazarıMakale Yazarı :
like41 okundu
kategoriKategori : Genel
yorumyorum yok
linkLink : Hakkımızda
tag
Etiketler
yorumlar


Bir Yorum Yazmak İstermisiniz ?