Hakkımızda

Öncelikle bazı konularda sizi bilgilendirelim Nazlimcafe.com sohbet odaları olarak biz kimiz sanal alemdeki amacımız ne neden varız sizlere neden hizmet veriyoruz bu gibi bi kaç bilgi verelim size. Nazlım cafe sohbet ailesi olarak öncelikli hedefimiz şudur ki siz değerli chat kullanıcılarımızı, Türkiyenin önde gelen sunucuların birisinde ağırlamak ve yeniliklerle beraber sizlere hizmet vermektir diyebiliriz. 2005 yılından bu yana kurulmuş bir irc sunucusu olup sizlere dahada uzun yıllar hizmet verme hedefi güden bir sohbet sunucusuyuz. Kısacası amacımız öncelikli şudur ki sizleri kaliteli seviyeli nezih bir ortamda ağırlamak olacaktır.

Vizyonumuz

Nazlım Cafe sohbet odaları olacak öncelikli vizyonumuz şudur ki siz değerli kullanıcılarımızın gelişen teknoloji ile daha güvenilir bir seviyeli sohbet ortamında ağırlamak ve değerli zamanınızı en güzel şekilde geçirmenizi sağlamak olacaktır.

Misyonumuz

Nazlım Cafe sohbet odaları olarak misyonumuz kısacası, Türk ahlak yapısına bağlı olarak kullanıcılarımızı tamamen en seviyeli en kaliteli bir ortamda ağırlamak olacaktır.

Mobil Sohbet

Arkadaşlarınızla her yerden doyasıya sohbet
etmek için mobil uygulamamızı yükleyerek
sohbete girebilirsiniz.

mIRC İndir

sohbet programı olan mIRC'ı ücretsiz indir. mirc indir tıkla indir

Sitene Ekle

sitenize sohbet odası ekleyebilirsiniz sitene sohbet ekle şimdi ekle